התקנת נקודות מים בירושלים

לקוחות רבים מתקשרים אלי ומבקשים שאתקין עבורם נקודות מים נוספות בבית, עקב דרישות שונות. מדובר בפעולה אפשרית שאני מבצע לאחר שאני בודק את המקום ורואה את נתוני השטח.

הצורך בהוספת נקודות מים בדירה 

בכל בית יש קווי מים שעוברים מתחת לאריחי המטבח, חדרי האמבטיה, השירותים ומאחורי הקירות. כאשר קיים צורך להתקנת נקודת מים ,יש לכך כמה סיבות:

  • נקודת מים עבור מדיח כלים במטבח שלא היה בו בעבר מדיח כלים, או אם בעלי הנכס מעוניינים לשנות את מיקומו של מדיח הכלים ולהעביר אותו לדוגמה למרפסת השירות, או לצד השני של המטבח אם הם מבצעים שינויים כלשהם בנראות המטבח כדי ליצור פונקציונליות מיטבית.
  • נקודת מים עבור מכונת כביסה במקום כמו מרפסת שירות, שלא הייתה שם בעבר מכונת כביסה, או עקב הרצון ליצור שינוי ולהעביר את מכונת הכביסה מחדר האמבטיה למרפסת שירות או למקום אחר.
  • בקשה ליצירת נקודת מים במרפסת כדי שיהיה נוח להשקות את העציצים. אופציה זו חשובה במרפסת שיש בה הרבה עציצים ואדניות, או לחלופין עבור מרפסת שממוקמת על הגג וגם היא מלאה בצמחיה. 

אופן התקנת נקודת מים נוספת 

בשלב ראשון אני בוחן אם הדבר אפשרי על פי המתווה של הצינור הקיים וגם בהתאם לנקודה החדשה שמתוכננת למטרה זו.

אם הדבר אפשרי, אנחנו מגלים את הצינור חותכים אותו ויוצרים מסעף כדי ליצור את האות T. מנקודה זו אנו מניחים צינור מים חדש אשר מגיע למכשיר החשמלי. בדרך זו, חלק מהמים ממשיכים ישר וחלקם פונים למסלול החדש אשר מוביל למיקום הספציפי.

בנוסף לכך יש להתקין במקום זה גם נקודת חשמל אם מדובר בהתקנה של מדיח כלים, או של מכונת כביסה, כדי להשלים את הדרישות להפעלה. 

אם מדובר במרפסת, אנו מבצעים הליך דומה, מתחברים לצינור הקרוב ביותר, לדוגמה במטבח, יוצרים הסתעפות ואליה מחברים צינור מים חדש שמגיע מתחת לאריחים עד המרפסת, כדי ליצור נוחות מרבית. ברוב המקרים הדבר אפשרי, אך יש גם מקרים שמסלול נוסף יוצר צורך להרים את המרצפות הקיימות ולאחר הנחת התשתיות והצינור החדש להדביק אריחים חדשים. אם מדובר בעלויות גבוהות ובכמה ימים של בלגן, הלקוח מחליט אם הוא מעוניין בכך, או שהתהליך יוצא מסורבל מדי.

שירות לבתים ולמשרדים בירושלים 

המשרד שלנו מעניק שירות בתחום האינסטלציה ברחבי ירושלים וגם בכל ערי הסביבה, באופן הוגן ומקצועי. מטפלים בבעיות כמו סתימות בצינורות המים או הביוב, פיצוץ של צנרת, צורך בהחלפת צנרת, חיתוך של שורשי עץ שצמחו בתוך הצנרת, התקנת נקודות מים.

אם אתם מחפשים אינסטלטור מיומן ובעל ידע רב, הגעתם למקום הנכון. דברו איתי ואעשה כל שניתן כדי לסייע לכם ולפתור כל בעיה, אשר קשורה לתחום האינסטלציה והצנרת בירושלים.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

התקנת נקודות מים בירושלים

התקנת נקודות מים בירושלים

לקוחות רבים מתקשרים אלי ומבקשים שאתקין עבורם נקודות מים נוספות בבית, עקב דרישות שונות. מדובר בפעולה אפשרית שאני מבצע לאחר שאני בודק את המקום ורואה

הגברת לחץ מים בירושלים

הגברת לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב בכל בית. כאשר יש לחץ נורמטיבי, אפשר להתקלח בכיף עם כמות גדולה של מים שיורדת מהמקלחת גשם ושטיפת הכלים מתרחשת

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

קיימים מצבים שונים שבהם קטע של הצנרת מתפוצץ ומתפרק ולכן הלקוחות מבקשים שאגיע במהירות לביתם. יש סיבות רבות לכך שהצינור מתפוצץ ובכל מקרה המטרה שלי

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

התקנה של צנרת היא פרויקט שגורר הרבה לכלוך ובלגן, כיוון שמוציאים את האריחים והתשתיות הישנות. לכן אני מחפש כל הזמן שיטות חדשות כדי לבצע את

התקנת מדיח כלים בירושלים

התקנת מדיח כלים בירושלים

מדיח כלים הפך מזמן למוצר חשמלי אלמנטרי בבתים רבים והוא מסייע לבני הבית להתמודד עם כמות גדולה של כלים אחרי הארוחות המשפחתיות ובמיוחד כשמגיעים אורחים.

שיפור לחץ מים

שיפור לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב הקשור לאספקת המים בכל בית בחיי היום יום. בבתים שלחץ המים שלהם הוא איטי, כמות המים שיוצאת מהברזים בכל פעם

Call Now Button052-9095404