על החשיבות של איתור נזילות בירושלים

לקוחות אשר מתקשרים אלינו ומבקשים שנבוא לבדוק את הצנרת בביתם עקב חשש לנזילות או נזילת מים ממשית ומבקשים שנגיע בהקדם כדי שהמצב לא יחמיר ולנסות לאתר את הנזילה ולפתור את המצב ללא הרס במבנה.

גילוי נזילות בצנרת הביתית 

בבתים רבים מגלים הבעלים שהקיר רטוב מעט או הרבה, שנוצר עובש ולעיתים אף פטריות. איתור נזילות מים בירושלים על ידי אינסטלטור מקצועי שמציע שירותי איתור נזילות בין אם על ידי מצלמה תרמית או באמצעות שבירת קירות חייבת להתבצע!

איתור נזילות בירושלים הוא נושא שחשוב לטפל בו בהקדם מכיוון שהעובש בבית מוביל לבעיות בריאותיות במערכת הנשימה של בני המשפחה וזו הסיבה שאנו מטפלים בכך ללא דיחוי.

החשיבות של איתור נזילות מים ויותר מזה לאתר את מקור הנזילה היא קריטית ודרמטית, שכן הנזקים שיגיעו בעקבות כך ובמידה ולא יבוצע איתור נזילות מים בירושלים יהיו בלתי הפיכים ואז תדרש לא איתור נזילות מים אלא גם החלפת צנרת ושבירת קירות ומרצפות והמטרה שלכם וגם שלנו בתור חברת איתור נזילות מים בירושלים היא לבצע את העבודה בצורה מהירה וכמה שיותר ללא הרס.

קיימות כמה סיבות לתופעה של הרטיבות בקירות:

  • רטיבות שמגיעה מהגג של המבנה כיוון שהוא לא אטום כהלכה. המים שמצטברים על הגג נספגים לאט לאט במשטח הבטון והם חודרים פנימה לדירות העליונות בבניין. במקרים כאלו של נזילה אנו ממליצים ללקוחות לפנות לוועד הבית, כדי שיבוצע בהקדם איטום של הגג וכך תיעצר חדירת המים מהגג פנימה. לאחר שיבוצע האיטום אנו ננקה את העובש שנוצר ונמרח חומרי איטום, נצבע את הקירות והנראות תהיה כפי שהייתה בעבר. 
  • רטיבות שנוצרת מנזילה שמתרחשת בתוך אחד מקווי המים שממוקמים מאחורי הקירות של הדירה. לא אחת הצנרת מתפוצצת ונוצר בה חור שדרכו המים חודרים לקירות שמסביב. במצבים אחרים אביזר האינסטלציה שמחבר בין שני חלקי הצינור כמו זווית 90 מעלות או T נשחקים ולכן הם מתפרקים. עקב כך המים אינם זורמים בתוך הצינור בלבד, אלא גם מצדדיו ואת ההשפעה של מהלך זה רואים ברטיבות בקירות.
על החשיבות של איתור נזילות בירושלים
איתור נזילות בירושלים – נזילות מים בירושלים

איתור נזילה – גילוי נקודת הזליגה של המים 

כדי לתקן תוך פרק זמן קצר את הצנרת בירושלים במקרה של נזילות מים בירושלים ולגרום למינימום נזקים לקירות בעת התיקון, בתחום איתור הנזילות אנו נעזרים במצלמה טרמית, אשר סורקת את מה שקורה מאחורי הקיר.

במקום שבו היא מגלה ריכוז גבוה של לחות, יש ריכוז גדול של מים שזולגים מחוץ לצינור. לכן אנחנו שוברים את הקיר בנקודה זו בלבד כדי למצוא את הנקודה הבעייתית ומגלים את הצינור ומבינים מהי התקלה. 

אם מדובר בפיצוץ בצינור, כל מה שיש לעשות זה לחתוך קטע מהצינור ומתקינים במקומו קטע חדש ולאחר החיבור כל המים זורמים רק בתוך תוואי הדרך.

אם מדובר באביזר שהתפרק אנו מחברים שוב בין שני חלקי הצנרת באמצעות אביזר חדש וכך המים חוזרים לזרום רק בתוך הצינור ולא מחוצה לו. 

איתור נזילות ירושלים – בקרה בנושא נזילות בירושלים

בתום העבודה של איתור נזילות בירושלים, אנו ממתינים יום או יומיים ולאחר מכן מגיעים לדירה כדי לוודא שאכן לא קיימת נזילה. אם קיים עובש, אנו מנקים את המקום ומורחים חומר אטימה ייעודי. 

רק לאחר מכן אנו סוגרים את הפתח שביצענו באמצעות אבנים, מיישרים את הקיר כך שיהיה פלס. בתום עבודה זו אנו צובעים את הקיר, כך שאי אפשר לדעת או לראות שבוצע כאן שיפוץ קטן עקב הנזילות. 

קיימת חשיבות גבוהה לנושא איתור נזילות בירושלים תוך פרק זמן קצר ולכן אם גיליתם שקיימת נזילה בקיר, נשמח להגיע אליכם בהקדם לאיתור נזילות ירושלים ועוד שירותים נוספים.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404 דילוג לתוכן