פתיחת סתימות עם סודה לשתייה בירושלים

אחת השיטות היעילות לפתיחת סתימות היא באמצעות סודה לשתייה. לחומר זה יש יכולות עוצמתית של פתיחה מאסיבית של סתימות שקיימות לאורכה של הצנרת.

פתיחה של סתימות בצנרת 

סודה לשתייה הוא חומר שמכיל מלחים חזקים ולכן כאשר הוא נכנס לתוך הצנרת הוא יוצר גזים ובזכותם הצנרת הופכת לנקייה והגורם שסתם אותן מתמוסס ויוצא החוצה. לעיתים אפשר להוסיף גם חומץ כאשר מבצעים לדוגמה פתיחה של סתימה בכיור. השילוב של שני החומרים הללו יחד פותר את הבעיה. 

סודה קאוסטית היא חומר חזק מאד שמכיל גם הוא מלחים. לאור חוזקו ומסוכנתו רק עובדים שמיומנים בכך מבצעים עבודה של פתיחת סתימות באמצעותו, תוך שימוש באמצעי ההגנה הנדרשים כמו משקפי מגן, כפפות ועוד. 

אפשר לפתוח את הסתימה גם באמצעות שימוש במקל ייעודי וחזק אשר מאפשר למצוא את הגורם לסתימה ולשלוף אותו החוצה.

פתיחת סתימות עם סודה לשתייה בירושלים

סתימה מהותית בקווי הביוב 

יש מקרים שבהם פתיחת סתימות עם סודה לשתייה בירושלים אינה מצליחה כיוון שמדובר בבעיה משמעותית ולכן מבצעים שאיבה של כל מי הביוב באמצעות הביובית. בדרך זו מעבירים אל המיכל שממוקם מעל המשאית, את כל התכולה של הצינור, כולל החפצים שסתמו את מעבר המים באופן חופשי. זרנוק המים מבצע בהזדמנות זו ניקוי יסודי של דפנות הצנרת בחלקה הפנימי לאור החיידקים והלכלוך הרב שמצטבר בתוכם.

פתרון לכל בעיה של סתימות צנרת בירושלים

הצוות המקצועי שלנו בירושלים, מתאים את סוג הפעולה הטכנית לצורך שקיים בשטח. לאחר בדיקה ראשונית והממצאים, מבצעים את פתיחת סתימות עם סודה לשתייה בירושלים, או לחלופין באחת הדרכים האחרות.

דרכים חדשניות לפתיחת סתימות 

במקרים רבים אנו מפעילים ציוד מתוחכם אשר מוכנס פנימה לתוך הצנרת וכותש את הגורם הבעייתי בדרך זו הגורם מפורק לחתיכות רבות וקטנות והוא מצליח לצאת מהצנרת החוצה עם זרימת המים. כך אין צורך לחתוך את הצנרת או להפעיל ביובית. 

טיפול בשורשי עץ שחוסמים קווי ביוב 

עצים רבים צומחים לגובה וגם לרוחב ועם הזמן השורשים שלהם מתרבים ומתרחבים. כאשר אין להם לאן להתפשט ויש קו צינור סמוך הוא לא מפריע להם, הם חודרים פנימה. עם הזמן הם תופסים נתח משמעותי בקוטר של הצינור עד שנוצר מצב שהמים לא מסוגלים לעבור מקצה לקצה.

אחת הדרכים שלנו לפתור זאת היא על ידי חיתוך של הצינור, חיתוך של כל השורשים ולאחר מכן חיבור מחדש של קטע צינור חדש בקוטר זהה. בדרך זו המים יכולים לזרום כמו בעבר וללא כל עיכובים. 

השירות שלנו בירושלים כולל את כל מה שקשור בפתיחת סתימות, חידוש אינסטלציה וטיפול בכל מה שקשור לכך. הצוותים המיומנים שלנו ישמחו לסייע גם לכם כדי לתקן את מה שנדרש וכך תוכלו לחזור לשגרה הרגילה שלכם. 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

פתיחת סתימות במלח לימון בירושלים

פתיחת סתימות במלח לימון בירושלים

כאשר יש סתימות בצנרת ובכיור, יש כמה שיטות יעילות כדי לפתור את הבעיה. אנשי המקצוע המומחים שלנו בירושלים מציעים ללקוחות סיוע באמצעות כמה אופציות. שימוש

פתיחת סתימות קשות בירושלים

פתיחת סתימות קשות בירושלים

בכל יום מתקשרים אלינו לקוחות שיש להם סתימות קשות בירושלים ואנחנו מגיעים לשטח כדי לבחון מה קורה ולבצע את הפתרון המתאים ביותר. סתימות קשור בצנרת 

מחיר החלפת צנרת בירושלים

מחיר החלפת צנרת בירושלים

כאשר אנו מגיעים לבית בירושלים שנבנה לפני שנים רבות ויש בו לעיתים קרובות פיצוצים בצנרת, אנו ממליצים ללקוח לבצע החלפה של הצנרת בקטע בעייתי מסוים

פתיחת סתימות טבעיות בירושלים

פתיחת סתימות טבעיות בירושלים

כאשר נוצרת סתימה במערך הביוב של רב קומות בירושלים, אנחנו מודעים לכך שמדובר במצב אקוטי שמשבש את חייהם של התושבים ולכן הצוותים שלנו מגיעים למקום

Call Now Button052-9095404