שרברב בירושלים

כל ועדי הבתים בירושלים עובדים עם שרברב מקומי אשר מלווה אותם בכל בעיית צנרת שמתרחשת במבנה. עם השנים אני כאינסטלטור בירושלים מכיר את הבניין על כל יתרונותיו וגם מגרעותיו וכך אני מציע את הפעולות הנכונות ביותר שיש לבצע, כדי לפתור את הבעיות השונות שצצות מעת לעת. 

ביצוע תיקונים בבניינים משותפים בירושלים 

צורת ההתנהלות שלי היא לא רק לפתור את הבעיה הנקודתית הקיימת במבנה אלא לחשוב קדימה ולהציע פתרון שיטפל בבעיה לטווח הארוך. יחסי העבודה ההוגנים עם וועדי הבתים השונים הובילו לכך שהם מתייעצים איתי בנושאים שונים ואני שמח לחשוב יחד איתם באופן מקצועי כחלק מהשירות שאני מעניק להם. 

שרברב בירושלים

טיפול במרזבים לקראת החורף

לקראת החורף בתור שרברב בירושלים אני מציע לכל וועדי הבתים טיפול במרזבים שיורדים מהגג עד קומת הקרקע.

המטרה היא שהמרזבים יהיו נקיים כיוון שבימי הקיץ, חפצים רבים נפלו לתוך המרזב ולכן בדרך כלל הוא מלא עלים, ענפים, אבנים ופריטים נוספים. הצוות שלי עולה על הגג ומזרים מים כדי להוריד את כל המחסומים שקיימים לאורך כל הצינור כדי לשחרר אותם ולאפשר מעבר חופשי עבור המים שיגיעו עם הגשמים. אם נותרים מוצרים תקועים במרזב, הם יפריעו בעתיד לזרימת המים ולכן חייבים להוציא אותם. אנחנו פותחים את המקטע הרלוונטי לאורכו של המרזב ומוציאים את הפריט הבעייתי.

בנוסף לכך, אנחנו בוחנים את המרזב החיצוני כדי לבצע שהוא שלם, אין בו פגמים או חורים שיגרמו לכך שהמים יזרמו אל הקיר מחוץ למרזב וירטיבו אותו. מקטעים שאינם תקינים כדאי להחליף אותם. החשיבות הגדולה של טיפול במרזבים נובעת מהדאגה לכך שאם המים שלא יזרמו במרזבים הם יישארו על הגג, יציפו אותו ויחלחלו גם לדירות הסמוכות.

נזילה של מים מהצנרת המשותפת 

כאשר מתרחשת נזילה אנחנו מגיעים למקום ומצלמים באמצעות מצלמה טרמית את השטח הקיים מאחורי הקירות. המצלמה שלנו מאתרת מקומות שיש בהם לחות מוגברת ודבר זה מעיד על כך שיש בנקודה זו נזילה. 

בזכות היתרון הגדול של המצלמה הטרמית אנחנו הורסים רק קטע קטן של קיר בדיוק בנקודה הבעייתית. עם גילוי הצינור רואים אם יש בו חור ולכן מקצת מכמות המים זולגת החוצה. הפתרון הוא חיתוך של קטע הצנרת הבעייתי והשלמה באמצעות צינור אחר בקוטר זהה, תוך חיבור שני קטעי הצנרת באמצאות אביזרי אינסטלציה מהודקים. 

לאחר כמה ימים בוחנים את המקום ואם הכול יבש, הבעיה טופלה כהלכה ולכן אנחנו בונים מחדש את קטע הקיר ששברנו, צובעים אותו וכך איש לא שם לב שהיה במקום זה קיר שבור. 

שרברב בירושלים אמין ומקצועי שאפשר לסמוך עליו, הוא נכס עבור וועד הבית. לכן נשמח לבוא לראות את מצב הצנרת בבניין ולייעץ לכם על עבודות אחזקה מונעת ותחזוקה שוטפת, כדי שכל המערכות יפעלו כשורה.

קראו גם איך למצוא אינסטלטור צדיק בירושלים

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404 דילוג לתוכן