אינסטלטור בירושלים יצאת צדיק

שירותי אינסטלציה בירושלים? הגעת למקום הנכון!

אינסטלטורים בירושלים יש כמו זבל – אבל למצוא אינסטלטור צדיק בירושלים? פחות…

איך תמצאו אינסטלטורים בירושלים שיודעים את העבודה?

תוכנית הטלוויזיה הפופולרית הפגישה את תושבי הבירה עם אינסטלטורים שונים אשר חלקם מבצעים את עבודתם במקצועיות רבה ומחייבים את הלקוח בסכום הוגן ומקצתם ניצלו את הלקוח וחייבו אותו בסכומים גבוהים מאד וללא קשר לעבודה שבוצעה, אם בוצעה.

אינסטלטור בירושלים יצאת צדיק

אינסטלטור בירושלים יצאת צדיק – מגוון עבודות אינסטלציה בירושלים

לאורך כל שנות העבודה שלי בתור אינסטלטור בירושלים ובסביבותיה, אני מעניק שירוית אינסטלציה בירושלים ובסביבה, וגם גובה מחירים הוגנים מהלקוחות ולכן בבדיקה שנערכה אני אינסטלטור בירושלים יצאת צדיק.

כיוון שזו דרך העבודה הנכונה לטעמי.

הלקוחות הרבים שלי מודעים לכך והם סומכים עלי גם ברמה המקצועית שאבצע עבודה בטיב מעולה וגם בהיבט הכספי שאגבה סכומים הוגנים לכל סוג של עבודה.

בין שירותי האינסטלציה שלנו:

טיפול בסתימת צנרת עקב שורשי עץ

יש מקרים שבהם יש חסימה של המים לאורך הקו ולא ברור מה מעכב את זרימת המים.

בבדיקה מקדימה של טיפול בסתימות בירושלים (פתיחת סתימה) שאני מבצע באמצעות המצלמה הטרמית, מסתבר לא אחת ששורשיו של עץ סמוך חדרו פנימה לתוך הצנרת וחסמו לחלוטין את האפשרות של המים לעבור מקצה לקצה. בעיה זו נוצרה עקב הקרבה הפיזית בין העץ לבין הצנרת וחוסר היכולת של העץ להרחיב את שורשיו.

אינסטלטור בירושלים יצאת צדיק

במקרה כזה אני חותך את הקטע שבו הצנרת חסומה וגם חותך במידת הצורך חלק מהשורשים. בשלב הבא אני מתקין קטע צנרת חדש בקוטר זהה ומחבר אותו משני צדדיו. בדרך זו הצנרת חלולה ויש אפשרות למים לנוע ללא כל בעיה.

במקביל כדאי להעביר את העץ למקום מרוחק כדי שהבעיה לא תצוץ שוב בעתיד.

מבחר עבודות אינסטלציה בירושלים:

החלפת צנרת ברזל בבית

אינסטלטור בירושלים יצאת צדיק מבצע שינויים בקווי המים והביוב בבתים הוותיקים בעיר הבירה שהותקנה בהם צנרת ברזל. לאורך זמן זלגו מים מהצינור ולכן הוא צבר כמות גדולה מאד של קורוזיה וחלודה בתוך הצינור ומעליו. עקב כך זרימת המים הייתה איטית ולעיתים גם מלאה בשאריות של חלודה.

הלקוחות שמבינים את חומרת המצב, מבקשים לבצע שיפוץ רחב היקף כיוון שהוצאת הצנרת כרוכה גם בהוצאה המרצפות. אינסטלטור בירושלים יצאת צדיק גובה בגין העבודה הזו סכומים כספיים סבירים התואמים את החומרים ושעות העבודה הרבות במקום.

במהלך הפרויקט הצוות שלי ואני מוציאים את הצינורות הישנים כולל התשתיות ומניחים צנרת PVC תקנית על תשתיות טריות. לאחר מכן מבצעים הדבקה של האריחים שנבחרו על הרצפה המוחלקת. כיוון שמתבצע שיפוץ, לקוחות רבים מחליטים לבצע גם פעולות נוספות שתכננו מזמן כמו החלפת כלים סניטריים, התקנת פרקט בחדרים על המרצפות הקיימות ועוד.

אינסטלטור בירושלים יצאת צדיק

אינסטלטורים בירושלים 24 שעות? צרו קשר, אשמח לסייע!

במקרים הללו אינסטלטור להחלפת צנרת בירושלים מתקין את הסוגים החדשים של הכלים הסניטריים כמו אסלה תלויה וניאגרה נסתרת אשר יוצרים בתחושה חדר אמבטיה גדולה יותר וכיור מונח אשר מותקן בנפרד על ארון האמבטיה ומוסיף לחדר כולו יופי רב.

זקוקים לאינסטלטור צדיק בירושלים? אשמח לגבש אתכם חשיבה לגבי שיפוצים שונים בתחום האינסטלציה שתרצו לבצע בבית, או בכל מקום אחר, באופן הגון ומקצועי.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

שרברב מומלץ בירושלים

שרברב מומלץ בירושלים

הדרך המתאימה ביותר לעבודה עם שרברב מומלץ בירושלים היא על ידי קבלת המלצה מקרוב משפחה או חבר, שהייתה לו בעיית אינסטלציה בבית ואנו פתרנו לו

אינסטלטור בירושלים - מחירון

מחירון אינסטלטור בירושלים

מי שזקוק לשירותי אינסטלציה אינו מודע לעלויות של כל אחת מהעבודות הנדרשות. זו הסיבה שהעלויות נראות לו לפעמים זולות ולפעמים יקרות, כיוון שאין לו כל

תיקון דליפת מים

תיקון דליפות מים

דליפת מים אשר מתרחשת מצנרת, ברז או כל גורם אחר היא נושא שיש לטפל בו כיוון שהדבר מפריע להלך החיים הנורמטיבי בבית וגם יוצר בזבוז

לחץ מים נמוך בבניין משותף

לחץ מים נמוך בבניין משותף

כאשר אנשי הוועד של בניין משותף בירושלים קוראים לנו, כיוון שיש בעיה של לחץ מים נמוך בבניין משותף אנו בוחנים כמה אופציות כדי להבין ממה

פתיחת סתימות במלח לימון בירושלים

פתיחת סתימות במלח לימון בירושלים

כאשר יש סתימות בצנרת ובכיור, יש כמה שיטות יעילות כדי לפתור את הבעיה. אנשי המקצוע המומחים שלנו בירושלים מציעים ללקוחות סיוע באמצעות כמה אופציות. שימוש

פתיחת סתימות קשות בירושלים

פתיחת סתימות קשות בירושלים

בכל יום מתקשרים אלינו לקוחות שיש להם סתימות קשות בירושלים ואנחנו מגיעים לשטח כדי לבחון מה קורה ולבצע את הפתרון המתאים ביותר. סתימות קשור בצנרת 

Call Now Button052-9095404