אינסטלטור בירושלים יצאת צדיק

תוכנית הטלוויזיה הפופולרית הפגישה את תושבי הבירה עם אינסטלטורים שונים אשר חלקם מבצעים את עבודתם במקצועיות רבה ומחייבים את הלקוח בסכום הוגן ומקצתם ניצלו את הלקוח וחייבו אותו בסכומים גבוהים מאד וללא קשר לעבודה שבוצעה, אם בוצעה.

אינסטלטור בירושלים יצאת צדיק

לאורך כל שנות העבודה שלי כאינסטלטור בירושלים ובסביבותיה אני גובה מחירים הוגנים מהלקוחות ולכן בבדיקה שנערכה אני אינסטלטור בירושלים יצאת צדיק. כיוון שזו דרך העבודה הנכונה לטעמי.

הלקוחות הרבים שלי מודעים לכך והם סומכים עלי גם ברמה המקצועית שאבצע עבודה בטיב מעולה וגם בהיבט הכספי שאגבה סכומים הוגנים לכל סוג של עבודה.

טיפול בסתימת צנרת עקב שורשי עץ

יש מקרים שבהם יש חסימה של המים לאורך הקו ולא ברור מה מעכב את זרימת המים. בבדיקה מקדימה של טיפול בסתימות בירושלים, שאני מבצע באמצעות המצלמה הטרמית, מסתבר לא אחת ששורשיו של עץ סמוך חדרו פנימה לתוך הצנרת וחסמו לחלוטין את האפשרות של המים לעבור מקצה לקצה. בעיה זו נוצרה עקב הקרבה הפיזית בין העץ לבין הצנרת וחוסר היכולת של העץ להרחיב את שורשיו.

אינסטלטור בירושלים יצאת צדיק

במקרה כזה אני חותך את הקטע שבו הצנרת חסומה וגם חותך במידת הצורך חלק מהשורשים. בשלב הבא אני מתקין קטע צנרת חדש בקוטר זהה ומחבר אותו משני צדדיו. בדרך זו הצנרת חלולה ויש אפשרות למים לנוע ללא כל בעיה.

במקביל כדאי להעביר את העץ למקום מרוחק כדי שהבעיה לא תצוץ שוב בעתיד.

החלפת צנרת ברזל בבית

אינסטלטור בירושלים יצאת צדיק מבצע שינויים בקווי המים והביוב בבתים הוותיקים בעיר הבירה שהותקנה בהם צנרת ברזל. לאורך זמן זלגו מים מהצינור ולכן הוא צבר כמות גדולה מאד של קורוזיה וחלודה בתוך הצינור ומעליו. עקב כך זרימת המים הייתה איטית ולעיתים גם מלאה בשאריות של חלודה.

הלקוחות שמבינים את חומרת המצב, מבקשים לבצע שיפוץ רחב היקף כיוון שהוצאת הצנרת כרוכה גם בהוצאה המרצפות. אינסטלטור בירושלים יצאת צדיק גובה בגין העבודה הזו סכומים כספיים סבירים התואמים את החומרים ושעות העבודה הרבות במקום.

במהלך הפרויקט הצוות שלי ואני מוציאים את הצינורות הישנים כולל התשתיות ומניחים צנרת PVC תקנית על תשתיות טריות. לאחר מכן מבצעים הדבקה של האריחים שנבחרו על הרצפה המוחלקת. כיוון שמתבצע שיפוץ, לקוחות רבים מחליטים לבצע גם פעולות נוספות שתכננו מזמן כמו החלפת כלים סניטריים, התקנת פרקט בחדרים על המרצפות הקיימות ועוד.

אינסטלטור בירושלים יצאת צדיק

במקרים הללו אינסטלטור להחלפת צנרת בירושלים מתקין את הסוגים החדשים של הכלים הסניטריים כמו אסלה תלויה וניאגרה נסתרת אשר יוצרים בתחושה חדר אמבטיה גדולה יותר וכיור מונח אשר מותקן בנפרד על ארון האמבטיה ומוסיף לחדר כולו יופי רב.

אשמח לגבש אתכם חשיבה לגבי שיפוצים שונים בתחום האינסטלציה שתרצו לבצע בבית, או בכל מקום אחר.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

התקנת נקודות מים בירושלים

התקנת נקודות מים בירושלים

לקוחות רבים מתקשרים אלי ומבקשים שאתקין עבורם נקודות מים נוספות בבית, עקב דרישות שונות. מדובר בפעולה אפשרית שאני מבצע לאחר שאני בודק את המקום ורואה

הגברת לחץ מים בירושלים

הגברת לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב בכל בית. כאשר יש לחץ נורמטיבי, אפשר להתקלח בכיף עם כמות גדולה של מים שיורדת מהמקלחת גשם ושטיפת הכלים מתרחשת

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

קיימים מצבים שונים שבהם קטע של הצנרת מתפוצץ ומתפרק ולכן הלקוחות מבקשים שאגיע במהירות לביתם. יש סיבות רבות לכך שהצינור מתפוצץ ובכל מקרה המטרה שלי

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

התקנה של צנרת היא פרויקט שגורר הרבה לכלוך ובלגן, כיוון שמוציאים את האריחים והתשתיות הישנות. לכן אני מחפש כל הזמן שיטות חדשות כדי לבצע את

התקנת מדיח כלים בירושלים

התקנת מדיח כלים בירושלים

מדיח כלים הפך מזמן למוצר חשמלי אלמנטרי בבתים רבים והוא מסייע לבני הבית להתמודד עם כמות גדולה של כלים אחרי הארוחות המשפחתיות ובמיוחד כשמגיעים אורחים.

שיפור לחץ מים

שיפור לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב הקשור לאספקת המים בכל בית בחיי היום יום. בבתים שלחץ המים שלהם הוא איטי, כמות המים שיוצאת מהברזים בכל פעם

Call Now Button052-9095404