אינסטלטור מומלץ

בחיפוש אחר אינסטלטור מומלץ, הלקוחות מגיעים אלי לאחר שקיבלו חוות דעת חיובית עלי מלקוחות וותיקים, אשר אני מטפל בבעיות האינסטלציה שצצות מדי פעם בביתם.

טיפול מהיר בתקלות אינסטלציה

כאשר מתרחשת תקלה באינסטלציה בבית כמו סתימה של סיפון הכיור במטבח, סתימה בקו הביוב או כל תקלה אחרת, החשיבה של הלקוח היא להזמין שרברב שיטפל בנושא ויפתור את הבעיה במהירות ובמלוא האחריות.

לכן הוא פונה לחברים או בני משפחה ומבקש מידע על אינסטלטור מומלץ אשר אפשר לסמוך על המקצועיות שלו, כך שיבצע עבודה מושלמת שתחזיר את המצב לקדמותו.

חיפוש אחר אינסטלטור מומלץ

דרך נוספת למציאת אינסטלטור מומלץ היא על ידי בדיקות חוות הדעת באינטרנט. מי שנכנס לאתרים השונים ימצא עלי חוות דעת חיוביות על שביעות הרצון של הלקוחות מהפרויקטים השנים קטנים וגדולים שביצעתי ברחבי העיר בשנים האחרונות.

לאור זאת, פונים אלי לקוחות רבים ומזמינים גם הם סוגים שונים של עבודות אינסטלציה, על פי הצורך שלהם במפעל, במשרד או בבית.

אינסטלטור מומלץ

הוספת נקודות מים בדירה

ביצוע שינויים שונים בתוך מרחב הבית יוצרים את הצורך לנקודות מים נוספות. כך קורה לדוגמה אם מכונת הכביסה ומייבש הכביסה מועברים מחדר האמבטיה למרפסת השירות כדי ששטח חדר האמבטיה יהיה גדול יותר, או כאשר מחליטים לרכוש מדיח כלים ולכן חייבים להכין נקודת מים ייעודית במטבח.

שיטת העבודה היא להתחבר לצינור הקיים ולבצע ממנו פיצול לצנרת נוספת, אשר ממנה תצא נקודת מים חדשה התואמת את הדרישה.

קראו בהרחבה אודות הוספת נקודת אינסטלציה בירושלים

תיקון ניאגרה דולפת

אם הניאגרה דולפת, קיימת סבירות שיש בה תקלה טכנית אשר נובעת מבלאי של הציוד. אני בוחן את הניאגרה הרגילה או הסמויה דרך פתח השירות ובהתאם לצורך מחליף מנגנון, מצוף או אטם. ברוב המקרים החלפת החלפים השחוקים תאפשר חזרה לשגרה והדליפה תיעצר.

סתימה בקו הביוב בבניין

כאינסטלטור מומלץ אני גם מטפל בבעיות אינסטלציה נרחבות אשר קורות בבתים משותפים לאור ריבוי השימוש בקו הביוב על ידי דיירים רבים.

קיימים כמה כלי עבודה אשר בעזרתם אני משחרר חסימות בביובים אך לעיתים מדובר בבעיה חמורה מאד ולכן ביובית מגיעה לשטח ושואבת את כל תכולת מי הביוב כולל כל הלכלוך. זרנוק המים שמפעיל לחץ מים חזק מאד מצליח לשחרר כל חסימה שקיימת לאורכו של הקו וכך אפשר לחזור לחיים הסדירים.

פתיחת סתימה במרזב

תקינותו של המרזב היא חשובה מאד כיוון שהמטרה היא שכל מי הגשמים ינועו לתוך המרזב וכך הם יגיעו מהגג לחצר. כל עיכוב או חסימה בתוך המרזב גורמים לכך שיישארו שלוליות על הגג ועם הזמן יש לכך השלכות ,כמו חלחול מים לדירות בקומות העליונות. לכן אני מפנה את כל הלכלוך הקיים במרזב.

בתור אינסטלטור בירושלים בעל ותק, אשמח לעזור לכל לקוח, במקרה של תקלות שונות בתחום האינסטלציה.

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

טיפול בסתימות בירושלים

טיפול בסתימות בירושלים

סתימה בצנרת קורית בעקבות חסימות של מעבר המים. ברוב המקרים הדבר נובע מהשלכה של מגבונים או של פריטים אחרים לתוך הצנרת, דבר שיוצר חסימה של

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

פיצוץ בצנרת הוא נושא שיש לטפל בו באופן מידי. אני בודק עם הלקוח את הנתונים המדויקים ובהתאם לכך אני משתדל לצאת לשטח בהקדם האפשרי. שלבי

איך בוחרים אינסטלטור אמין בירושלים?

כאשר יש תקלה הקשורה לאינסטלציה בבית או בבניין, הדיירים מחפשים אינסטלטור שיפתור את בעייתם במהירות, ביעילות ובמחיר הוגן. איך בוחרים אינסטלטור אמין בירושלים? הדיירים פונים

אינסטלטור בלילה בירושלים

שלא כמו התקנת נקודות אינסטלציה בירושלים למשל, שהיא דוגמא לעבודה יזומה – לעיתים יש מצבי חירום הקשורים באינסטלציה ולכן אני מגיע ללקוחות שלי גם בשעת

אינסטלטור בירושלים בשבת

העבודה היום יומית שוחקת וטוב שמגיעה השבת בשביל המנוחה, אך כאשר יש מקרים דחופים אצל הלקוחות, אני יוצא מיד מהבית ונוסע לסייע ללקוח. יש מקרים

Call Now Button052-9095404