אינסטלטור מומלץ

בחיפוש אחר אינסטלטור מומלץ, הלקוחות מגיעים אלי לאחר שקיבלו חוות דעת חיובית עלי מלקוחות וותיקים, אשר אני מטפל בבעיות האינסטלציה שצצות מדי פעם בביתם.

טיפול מהיר בתקלות אינסטלציה

כאשר מתרחשת תקלה באינסטלציה בבית כמו סתימה של סיפון הכיור במטבח, סתימה בקו הביוב או כל תקלה אחרת, החשיבה של הלקוח היא להזמין שרברב שיטפל בנושא ויפתור את הבעיה במהירות ובמלוא האחריות.

לכן הוא פונה לחברים או בני משפחה ומבקש מידע על אינסטלטור מומלץ אשר אפשר לסמוך על המקצועיות שלו, כך שיבצע עבודה מושלמת שתחזיר את המצב לקדמותו.

חיפוש אחר אינסטלטור מומלץ

דרך נוספת למציאת אינסטלטור מומלץ היא על ידי בדיקות חוות הדעת באינטרנט. מי שנכנס לאתרים השונים ימצא עלי חוות דעת חיוביות על שביעות הרצון של הלקוחות מהפרויקטים השנים קטנים וגדולים שביצעתי ברחבי העיר בשנים האחרונות.

לאור זאת, פונים אלי לקוחות רבים ומזמינים גם הם סוגים שונים של עבודות אינסטלציה, על פי הצורך שלהם במפעל, במשרד או בבית.

אינסטלטור מומלץ

הוספת נקודות מים בדירה

ביצוע שינויים שונים בתוך מרחב הבית יוצרים את הצורך לנקודות מים נוספות. כך קורה לדוגמה אם מכונת הכביסה ומייבש הכביסה מועברים מחדר האמבטיה למרפסת השירות כדי ששטח חדר האמבטיה יהיה גדול יותר, או כאשר מחליטים לרכוש מדיח כלים ולכן חייבים להכין נקודת מים ייעודית במטבח.

שיטת העבודה היא להתחבר לצינור הקיים ולבצע ממנו פיצול לצנרת נוספת, אשר ממנה תצא נקודת מים חדשה התואמת את הדרישה.

קראו בהרחבה אודות הוספת נקודת אינסטלציה בירושלים

תיקון ניאגרה דולפת

אם הניאגרה דולפת, קיימת סבירות שיש בה תקלה טכנית אשר נובעת מבלאי של הציוד. אני בוחן את הניאגרה הרגילה או הסמויה דרך פתח השירות ובהתאם לצורך מחליף מנגנון, מצוף או אטם. ברוב המקרים החלפת החלפים השחוקים תאפשר חזרה לשגרה והדליפה תיעצר.

סתימה בקו הביוב בבניין

כאינסטלטור מומלץ אני גם מטפל בבעיות אינסטלציה נרחבות אשר קורות בבתים משותפים לאור ריבוי השימוש בקו הביוב על ידי דיירים רבים.

קיימים כמה כלי עבודה אשר בעזרתם אני משחרר חסימות בביובים אך לעיתים מדובר בבעיה חמורה מאד ולכן ביובית מגיעה לשטח ושואבת את כל תכולת מי הביוב כולל כל הלכלוך. זרנוק המים שמפעיל לחץ מים חזק מאד מצליח לשחרר כל חסימה שקיימת לאורכו של הקו וכך אפשר לחזור לחיים הסדירים.

פתיחת סתימה במרזב

תקינותו של המרזב היא חשובה מאד כיוון שהמטרה היא שכל מי הגשמים ינועו לתוך המרזב וכך הם יגיעו מהגג לחצר. כל עיכוב או חסימה בתוך המרזב גורמים לכך שיישארו שלוליות על הגג ועם הזמן יש לכך השלכות ,כמו חלחול מים לדירות בקומות העליונות. לכן אני מפנה את כל הלכלוך הקיים במרזב.

בתור אינסטלטור בירושלים בעל ותק, אשמח לעזור לכל לקוח, במקרה של תקלות שונות בתחום האינסטלציה.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404 דילוג לתוכן