קבלן אינסטלציה בירושלים

מי שמעוניין לבצע שיפוץ רחב היקף של האינסטלציה בביתו פונה אלי כאיש מקצוע מנוסה ובעל ידע רב אשר עוסק בתחום האינסטלציה כבר שנים רבות.

קבלני אינסטלציה בירושלים

לאורך השנים ביצעתי בתור איש מקצוע בתחום עבודות אינסטלציה בירושלים פרויקטים אשר כללו שינוי מהותי בנראותו של הבית. החל בהוצאת הצנרת הישנה, התקנת צנרת חדשה והתקנה של כל הכלים הסניטריים החדשים, אריחי קיר וריצוף.

כל מיזם מסוג זה דורש תכנון מדויק ותיאום לוחות זמנים כדי שהדיירים יוכלו להישאר לגור בביתם. אם מדובר בבית יד שנייה שלקוחות רכשו, מבצעים בדרך כלל את השיפוץ טרם הכניסה למגורים .

הצורך בשיפוץ מאסיבי נובע מהעובדה שקיימת בבית צנרת ישנה מברזל או מפלסטיק ישן וחשוב להחליף אותה לפני שיהיו בה פיצוצים, אשר ישליכו על נראותו המשופצת של הבית.

החלפת צנרת בדירה בעזרת קבלני אינסטלציה

אני מציע לדיירים לעבור לצנרת חדשנית מפלסטיק PVC שהיא בעלת תו תקן ישראלי ולהוציא צנרת ישנה, במיוחד אם מדובר בצנרת ברזל ישנה שמכוסה בחלודה ובקורוזיה בכל המעטפת שלה הן הפנימית והן החיצונית. הצוות שלי מוציא גם את התשתיות הישנות שכבר אינן אפקטיביות לאור כמויות החלודה המצויות עליהם.

בתוואי הדרך מותקנת הצנרת החדשה על תשתיות חול טריות ובטיב מעולה. מבטנים את הצנרת כך שהיא לא תזוז במקרים של תזוזת הקרקע או חלילה רעידת אדמה.

התקנת כלים סניטריים עם קבלני אינסטלציה מקצועיים 

הכלים הסניטריים החדשים יוצרים חדרי אמבטיה מעוצבים וחללים מרווחים בזכות האסלה התלויה אשר מאפשרות גם תחזוקה קלה יותר של המרחב והניאגרה הסמויה אשר מותקנת מאחורי הקיר.

קבלן אינסטלציה בירושלים והצוות שלי מתקינים את האסלה, האמבט, ארון האמבטיה ומחברים עליו את הכיור המונח והברז. כמו כן מקלחון למקלחת וברז אינטרפוץ חדשני ונוח.

יוצרים את פתח השירות עבור הניאגרה מאחורי הקיר, שיאפשר ביצוע כל תיקון רצוי או החלפת חלקי פלסטיק בהמשך הדרך. לאחר מכן מדביקים באופן מדויק את האריחים על הקיר ומרצפים את רצפת חדר האמבטיה באריחים מחוספסים, למניעת החלקה.

כאשר קבלני אינסטלציה בירושלים מבצע סוג זה של שיפוץ בבית שגרים בו, המגמה היא לבצע בשלב ראשון חדר אמבטיה אחד ולאחר שהוא מוכן לשימוש, לשפץ את חדר האמבטיה השני כך שתהיה סביבת מגורים סבירה לבני הבית עד תום השיפוץ.

החלפת מרזבים באמצעות קבלני אינסטלציה

אם המרזבים אינם תקינים או חלק מהם פגום או שבור יש להחליף את כולם או חלק מהם. אני מזמין חלקי מתכת בגודל הרצוי ומרכיב אותם במקום החלקים הקיימים כדי ליצור המשכיות. אם הצינור הפנימי אינו תקין, יש להחליף גם אותו. המטרה היא לאפשר לכל כמות מי הגשמים לרדת מהגג לחצר ללא כל הפרעה או חסימה.

אם אתם מעוניינים לבצע פרויקטים הכוללים החלפת צנרת והתקנת כלים סניטריים חדשים עם קבלני אינסטלציה מקצועיים, אשמח לבצע זאת עבורכם במלוא האחריות.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404 דילוג לתוכן