פתיחת סתימות במלח לימון בירושלים

כאשר יש סתימות בצנרת ובכיור, יש כמה שיטות יעילות כדי לפתור את הבעיה. אנשי המקצוע המומחים שלנו בירושלים מציעים ללקוחות סיוע באמצעות כמה אופציות.

שימוש במלח לימון 

פתיחת סתימות במלח לימון בירושלים היא שיטה מצוינת, כיוון שמלח לימון הוא חומר כימי חזק מאד ולכן יש לו יכולות מעולות לפתוח את הסתימות שקיימות בכיורים בחדרי האמבטיה, בשירותים או במטבח. אפשר לשים כמות של מלח לימון ולהוסיף לכך כמות זהה של סודה לשתייה. שני החומרים הללו יחד יוצרים ראקציה מעולה. ההנחיות הן לבצע פעולה זו באמצעות כפפות, כיוון שמלח הלימון הוא בריכוז גבוה ולאחר מכן לשפוך לכיור מים רותחים. 

כדי לקבל תוצאה מושלמת מבצעים פעולה זו בעת ערב ולא משתמשים בכיור הספציפי שוב אלא בבוקר. בדרך זו הפעולה הכימית של ניקיון הסיפון מתרחשת לאורך כך הלילה ברציפות וכך יש סיכוי מהותי שבבוקר הסיפון יהיה נקי לחלוטין. עקב כך המים יזרמו פנימה לצנרת ללא כל עיכוב וללא חסימה. 

פתיחת סתימות במלח לימון בירושלים

שיטות נוספות לפתיחת סתימה בכיור 

אם המים לא זורמים פנימה קיימת סבירות גבוהה שיש חפץ שמפריע בתוך הסיפון או אם מדובר בחדרי האמבטיה, כמות של שערות שחוסמות את המעבר החופשי של המים. לכן אנו משתמשים במקל ייעודי למטרה זו שבסופו יש תפסן ובאמצעותו אנחנו תופסים את החפץ, השערות או המגבונים אשר יוצרים את החסימה הבעייתית.

אופציה נוספת של פתיחת סתימות בירושלים היא שימוש בפומפה אשר באמצעותה משחררים לאט את המים כדי שיחזרו לזרימה תקינה. 

פתיחת הסיפון 

הסיפון בחדרי האמבטיה מתמלא לעיתים תכופות בשערות ובשאריות של סבון ומשחת שיניים. הסיפון במטבח מתמלא בחומרים אורגניים ושאריות שונות של מזון. בשני המקרים הדרך הטובה ביותר היא לקרוא לצוות שלנו אשר פותח את הסיפון, מרוקן את התכולה לדלי. לאחר מכן אנו שוטפים היטב את הסיפון ומרוקנים אותו מכל מה שנותר על הדפנות. לאחר מכן אנחנו מתקינים בחזרה את הסיפון למקומו ורואים שיש שיפור בזרימה של המים ויש זרימה קולחת שלהם. 

יש מקרים בעת פתיחת סתימות בירושלים שבהם אנו רואים שהסיפון מאד ישן ולכן אינו מתפקד כראוי. לכן קיים סיכוי גבוה שבכל פעם יקראו לנו כדי לבצע פתיחת סתימות. כדי למנוע זאת אנחנו ממליצים ללקוחות להחליף סיפון כדי לאפשר להם חיים נוחים ונעימים יותר בחדרי האמבטיה ובמטבח. לאחר שאנחנו מתקינים את הסיפון החדש, הם רואים את ההבדל המשמעותי באופן השימוש בכיור. 

שירות ללקוחות בירושלים 

אנחנו מודעים לעובדה שכאשר המים אינם יורדים מהכיור פנימה לצנרת זו תחושה לא נעימה וגם מתחילים לעלות ריחות לא נעימים. זו הסיבה שאנחנו מגיעים תוך פרק זמן קצר לסייע ללקוחות.

אם יש לכם בעיה בכיור, הצוותים בירושלים ישמחו להגיע לפתרון הבעיה.

 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

כל המידע על פתיחת סתימות קשות

כל המידע על פתיחת סתימות קשות

כאשר יש סתימות קשות, בני הבית לא יוכלו לטפל בהן לבד כיוון שיש צורך בהגעה למקום זה עם ציוד מקצועי, אשר הצוותים המיומנים שלנו יודעים

פתיחת סתימות בצנרת

פתיחת סתימות בצנרת

תהליך של פתיחת סתימות בצנרת הוא הליך מקצועי ולכן הצוותים המיומנים שלנו מבצעים אותו לאחר שהם בוחנים את כל הנתונים בשטח וזאת כדי לבצע את

המדריך לפתיחת סתימות באסלה

המדריך לפתיחת סתימות באסלה

יש סיבות שונות שבגללן נוצרות סתימות באסלה. יש מקרים שבהם בעל הנכס או השוכר יכולים לפתור בקלות את הבעיה הזו לבדם ויש מקרים שבהם הם

טבלת שכר אינסטלטור

טבלת שכר אינסטלטור

צוות האינסטלטורים שלנו מבצע סוגים שונים של פעולות ולכל אחת מהן יש תמחור אחר וזאת על פי זמן העבודה ובהתאם לשימוש בחלפים השונים למטרה זו.

שרברב מומלץ בירושלים

שרברב מומלץ בירושלים

הדרך המתאימה ביותר לעבודה עם שרברב מומלץ בירושלים היא על ידי קבלת המלצה מקרוב משפחה או חבר, שהייתה לו בעיית אינסטלציה בבית ואנו פתרנו לו

אינסטלטור בירושלים - מחירון

מחירון אינסטלטור בירושלים

מי שזקוק לשירותי אינסטלציה אינו מודע לעלויות של כל אחת מהעבודות הנדרשות. זו הסיבה שהעלויות נראות לו לפעמים זולות ולפעמים יקרות, כיוון שאין לו כל

Call Now Button052-9095404