פתיחת סתימות טבעיות בירושלים

כאשר נוצרת סתימה במערך הביוב של רב קומות בירושלים, אנחנו מודעים לכך שמדובר במצב אקוטי שמשבש את חייהם של התושבים ולכן הצוותים שלנו מגיעים למקום זה בירושלים תוך פרק זמן קצר. 

שירותי ביובית בירושלים 

הדרך האפקטיבית ביותר היא הגעה של משאית ביובית אשר נושאת עליה מיכל לאיסוף מי הביוב. אנו פועלים באמצעות כמה סוגים של ביוביות אשר כל אחת מהן נושאת על הגג שלה מיכל בגודל ספציפי. בנוסף לכך יש לנו ביובית נמוכה אשר מותאמת לשאיבת ביוב במקומות נמוכים בעלי גישה קשה יותר כמו חניון תת קרקעי של קניון או בניין משרדים. 

מפעיל הביובית פותח באמצעות זרנוק מים שיש לו הדף רב, את צינור הביוב לכל אורכו, כל התכולה נכנסת לתוך מיכל האיסוף ובמקום נשארים מים נקיים בלבד. כמו כן הוא מנקה את הדפנות של הביוב כיוון שהצטברו עליהן לאורך שנים המון חיידקים וספיחים וזו ההזדמנות לנקות אותם לחלוטין. 

פתיחת סתימות טבעיות בירושלים

שאיבת בורות ספיגה 

לפני עשרות שנים, לפני שהחלו להכין תשתיות של צנרת ביוב הקימו בכל חצר של בית פרטי או בית שגרו בה כמה משפחות בודדות, סתימות טבעיות כמו בורות ספיגה אשר אליהן התנקזו כל מי הביוב. אחת לתקופה בור הספיגה עולה על גדותיו עקב סיבות שונות ולכן גם במקרה זה הביובית שואבת את תכולתו של בור הספיגה הירושלמי ומחזיר את המצב לנורמטיביות. 

שאיבת בורות שומן 

למסעדות ירושלמיות רבות אנו מבצעים אחת לתקופה שאיבה של בורות שומן. אל הבורות הללו מגיעים כל מצבורי השומן מטיגון של ירקות, בשרים ועוד. פעולה זו מתבצעת על פי החוקים של המשרד לאיכות הסביבה אשר אוכף את ההתנהלות בכל המסעדות כדי שלא יוצרו משקעי של שומן.

הביובית יונקת את תכולתם של בורות השומן ומפנה את התכולה הזו לריכוז ייחודי שקבע המשרד להגנת הסביבה כמקום ייעודי למטרה זו.

סתימות טבעיות בצנרת הביוב בירושלים 

יש מקרים רבים שאנו פותרים את בעיית סתימות טבעיות בצנרת הביוב בדרך אחרת כמו פתיחת הסתימות בדרכים הרבה יותר פשוטות כמו מקל ארוך וייעודי למטרה זו במיוחד. באמצעות אופציה זו משחררים סתימות שקיימות במהלך הקו אשר נגרמו כתוצאה מחפץ שהושלך פנימה בטעות, כמות של מגבונים או סיבות נוספות.

סתימה בקו ביוב עקב שורשים של עץ 

לעיתים עץ שצומח בסמוך לקו הביוב מרחיב את שורשיו וחודר פנימה לתוך קו הצנרת. אט אט הוא חוסם את מעבר מי הביוב ולכן נוצרת סתימה. במקרים הללו אנחנו משתמשים בשיטות חדשניות לריסוק השורשים הללו או לחלופין חותכים את קטע הצינור הרלוונטי, מסירים את השורשים ומחברים קטע חדש של הצינור.

בכל בעיה הקשורה לנושא סתימות טבעיות בקווי הביוב בירושלים, או כל נושא שקשור לאינסטלציה אנחנו לשירותכם. 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

פתיחת סתימות במלח לימון בירושלים

פתיחת סתימות במלח לימון בירושלים

כאשר יש סתימות בצנרת ובכיור, יש כמה שיטות יעילות כדי לפתור את הבעיה. אנשי המקצוע המומחים שלנו בירושלים מציעים ללקוחות סיוע באמצעות כמה אופציות. שימוש

פתיחת סתימות קשות בירושלים

פתיחת סתימות קשות בירושלים

בכל יום מתקשרים אלינו לקוחות שיש להם סתימות קשות בירושלים ואנחנו מגיעים לשטח כדי לבחון מה קורה ולבצע את הפתרון המתאים ביותר. סתימות קשור בצנרת 

מחיר החלפת צנרת בירושלים

מחיר החלפת צנרת בירושלים

כאשר אנו מגיעים לבית בירושלים שנבנה לפני שנים רבות ויש בו לעיתים קרובות פיצוצים בצנרת, אנו ממליצים ללקוח לבצע החלפה של הצנרת בקטע בעייתי מסוים

פתיחת סתימות טבעיות בירושלים

פתיחת סתימות טבעיות בירושלים

כאשר נוצרת סתימה במערך הביוב של רב קומות בירושלים, אנחנו מודעים לכך שמדובר במצב אקוטי שמשבש את חייהם של התושבים ולכן הצוותים שלנו מגיעים למקום

Call Now Button052-9095404