החלפת צנרת בבית

הצנרת בבית ממלאת תפקיד חשוב ודרכה זורמים מים רבים וגם ביוב. לכן קיימת חשיבות להחליף את הצנרת ואת התשתיות אחת לתקופה, כדי לאפשר זרימה קולחת של המים ושל הביוב.

צנרת ישנה בבית 

כבר שנים רבות שמתקינים בבתים צנרת פלסטיק PVC ברמה איכותית גבוהה. אך יש בתים ישנים בירושלים ובמקומות רבים בכל הארץ שבהם עדיין קיימת צנרת ברזל שהייתה בשימוש לפני כניסתה של צנרת הפלסטיק המעולה.

כאשר ברזל נמצא במגע יום יומי עם מים, באופן טבעי מתפתחת חלודה, אשר צובעת את המים בגוונים חומים. לכן לא אחת כאשר פותחים את ברז המים בבתים הישנים נחשפים לזרמי מים בצבע חום במקום המים הצלולים. החלודה מתפתחת בתוך קוטרו של הצינור וגם מעליו. כתוצאה מכך קוטרו של הצינור הולך ומצטמצם ולכן זרימה המים היא חלשה ואיטית. 

כשאנחנו מגיעים לבית שיש בו צנרת ברזל, אנו ממליצים לבעל הנכס לבצע החלפת צנרת בבית, כדי ליהנות מזרימה חופשית של המים וללחץ גבוה. יש מקרים רבים שבהם בעל הדירה רואה את מצבה של הצנרת עם החלודה ובמקרים רבים גם עם קורוזיה והוא מבין שמדובר בנושא אקוטי ולכן הוא מאשר לבצע את העבודה הזו. 

החלפת צנרת בבית
 

החלפה של הצנרת הקיימת 

אנו עושים כל שניתן כדי למנוע בלגן גדול בבית בעת השיפוץ, אך מדובר בכמה ימים שבהם יהיה לכלוך בבית. התוצאה והחיים הנוחים בתום העבודות הללו שווה את הימים הללו שהם נוחים פחות לבני הבית.

בשלב ראשון אנו סוגרים את הברז הראשי של המים, לאחר מכן מרימים את המרצפות שמתחתן נמצאים קווי המים כדי להגיע אליהם. בשלב שני אנו שולפים את הצנרת הישנה וזורקים אותה למכולה. בנוסף לכך אנו מוציאים את כל התשתיות הישנות אשר כוללות חול שעם השנים הצטברו גם עליו כמויות גדולות של חלודה ושל קורוזיה. העובדים שלנו מנקים היטב את המקום ומאפשרים לו להתייבש באופן מוחלט.

לאחר יום או יומיים אנו מניחים במקום זה תשתיות טריות של חול ושומשום ועליהן אנו מניחים צנרת פלסטיק PVC בטיב מעולה ובקוטר הנדרש. חלק מקווי המים והביוב מונחים בקו ישר ואחרים הם בעלי זוויות ולכן מחברים ביניהם באמצעות זוויות של תשעים מעלות, או אביזרי אינסטלציה אחרים בהתאם לתוואי של הצנרת. בתום העבודות הללו מבטנים את הצנרת וזאת כדי למנוע תזוזה שלה בעת התזוזות הטבעיות של הקרקע, או בעת רעידת אדמה.

ההשלכות של החלפת הצנרת 

לאחר ביצוע החלפת צנרת בבית, אנו מרצפים את השטחים החסרים באמצעות מרצפות זהות שקיימות ברשותם של הלקוחות, או לחלופין הלקוחות מחליטים שזו הזדמנות לשינוי עיצובו של הבית ואנו מרצפים את כל המרחב באריחים חדשים.

אנחנו נשמח לבצע עבורכם החלפת צנרת בבית, באמצעות ציוד חדיש ועובדים מיומנים.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

החלפת צנרת בבית

החלפת צנרת בבית

הצנרת בבית ממלאת תפקיד חשוב ודרכה זורמים מים רבים וגם ביוב. לכן קיימת חשיבות להחליף את הצנרת ואת התשתיות אחת לתקופה, כדי לאפשר זרימה קולחת

Call Now Button052-9095404