החלפת צנרת בירושלים – מה הסיבות שיש בגינן להחליף צנרת

אחת הדרכים לזרימת מים תקינה בצנרת בבתים, במשרדים, במפעלים ובכל מקום אחר בירושלים היא תשתיות איכותיות שיאפשרו זרימה תקינה של מים לאורך כל הדרך, הן בצנרת המים והן בצנרת הביוב.

תקלות בצנרת 

כאשר יש תקלות חוזרות ונשנות בקו מסוים של מים או של ביוב, נוצרות חסימות, יש פיצוצים כי נוצרים חורים או שהחיבורים בין קטעי הצנרת משתחררים, אנו בודקים באופן מעמיק את מצבה של הצנרת. יש מקרים שבהם קוטר הצנרת הוא צר מדי לכמות המים והלכלוך שזורמים בו מדי פעם ולכן אנחנו ממליצים להוציא את הצנרת הקיימת ולהתקין במקומה צנרת בעלת קוטר שהוא מעט רחב יותר וכך הוא תואם את הצורך של המערכת. 

אם נוצרים לעיתים תכופות חורים בקו המים או שהחיבורים הישנים מתנתקים, זה אומר שהצנרת היא ישנה ואינה מסוגלת לעמוד בלחצים ולכן יש להחליף אותה. במקרים האלו אנחנו שולפים את כל הצנרת הישנה ומתקינים תשתיות חדשות של חול ושומשום ומעליהן מחברים את הצנרת על פי התוואי שלה. מערכות הצנרת העכשוויות הן מחומר פלסטיק PVC איכותי ביותר ולכן מובטח ללקוחות כמה שנים של שקט, ללא פיצוצים במערכת האינסטלציה למעט מקרים חריגים.

החלפת צנרת בירושלים - מה הסיבות שיש בגינן להחליף צנרת

החלפת צנרת ברזל 

החלפת צנרת בירושלים יש לבצע בבתים הישנים והוותיקים של העיר אשר בנויים עשרות שנים. בכל הבתים הללו הותקנה צנרת ברזל שהייתה בשימוש בזמנו, אך היום כבר לא משתמשים בה.

זאת מכיוון שעם השנים השילוב של מים וברזל יוצר כמויות גדולות של חלודה וגם של קורוזיה. אפשר לראות זאת מעל הצנרת וגם בתוכה ותהליך זה חוסם באופן חלקי את מעבר המים ויותר זרימה איטית ולחץ מתון של מים במקום זרימה קולחת. במצבים הללו אין ברירה וחייבים להחליף את כל הצנרת וככל שהלקוח יחליט על ביצוע הפרויקט בזמן מוקדם טוב, כך החיים שלו יהיו נעימים הרבה יותר.

שיפוץ מאסיבי הכולל החלפת צנרת

חלק מהצנרת ממוקם מתחת לאריחים של המטבח ושל האמבטיות ולכן כאשר מעוניינים להוציא את הצנרת הישנה, חייבים להרים חלק משורת האריחים. הלקוחות מודעים לתהליך כולו ולגובה של העלויות שכוללות מעבר להחלפת הצנרת גם הדבקה מחדש של אריחים זהים, אם יש להם כמות נוספת במחסן, או רכישת אריחים חדשים לכל המרחב של חדרי הרחצה, הסלון והמטבח כדי ליצור אחידות, דבר שמייקר את עלות השיפוץ.

התקנת צנרת PVC 

בשלב הראשון מוציאים את כל צנרת הברזל החלודה, לאחר מכן מפנים גם את כל תשתיות החול שכבר אינן אפקטיביות. רק לאחר שהמקום יבש מתקינים צנרת PVC חדשה בטיב מעולה.

נשמח לייעץ לכם בכל נושא של החלפת צנרת בירושלים, כדי למצוא את המסלול שהוא הנכון ביותר ולבצע זאת עבורכם במקצועיות.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

Call Now Button052-9095404