טבלת שכר אינסטלטור

צוות האינסטלטורים שלנו מבצע סוגים שונים של פעולות ולכל אחת מהן יש תמחור אחר וזאת על פי זמן העבודה ובהתאם לשימוש בחלפים השונים למטרה זו.

מתן שירות ללקוחות 

העבודות הפשוטות כוללות בדרך כלל תיקון או התקנה של חלפים באסלה, כמו מנגנון, מצוף או אטם. מדובר בדרך כלל בפעולות מהירות שאינן יקרות יחסית כיוון שהמחירים של חלקי הפלסטיק הללו אינם יקרים. בהתאם לזמן שבו בוצעה העבודה הלקוח משלם על פי טבלת שכר אינסטלטור.

אם מדובר באסלה חדישה שהיא תלויה ופתח השירות נמצא בין אריחי הקרמיקה, החלפים הם מעט יקרים יותר ואם מדובר בהחלפה של הלחצנים להורדת המים בקיבולת המלאה או בקיבולת של חצי מיכל, העלות על פי טבלת שכר אינסטלטור תהיה גבוהה יותר. 

פיצוץ של צינור מים 

כאשר יש נזילה של מים מהצינור, הדבר נובע מכך שנוצר חור במיקום מסוים בצינור, או לחלופין אחד החיבורים זז ממקומו ולכן חלק מהמים זולגים החוצה במקום לנוע רק בתוך תוואי הדרך. כדי למצוא את הנקודה הבעייתית אנחנו משתמשים במצלמה טרמית אשר מאתרת את התקלה ובהתאם לכך מבצעים שבירה של חלק מהקיר, בנקודה זו בלבד. אנשי הצוות שלנו מגלים את הצינור, מחברים אביזר חדש בין שני חלקי הצינור כדי שכל המים ינועו בחלק הפנימי של הצינור בלבד. אך אם יש חור בצינור חותכים את הקטע הבעייתי ומתקינים במקומו קטע חדש בקוטר זהה, אשר מתחבר כראוי משני הצדדים לצינור. 

לאחר יום יומיים, אנחנו בודקים את המקום ואם הכול יבש, אנחנו בונים מחדש את קטע הקיר ששברנו וצובעים אותו כך שהנראות תהיה מושלמת ואיש לא ישים לב שהיה שבר בקיר שתוקן. על פי סך השעות שהצוות עבד בשטח והעלות של הצנרת והאביזרים, יתבצע חיוב על פי טבלת שכר אינסטלטור.

טבלת שכר אינסטלטור

פיצוץ של צינור ביוב במבנה משותף 

כאשר צינור ביוב עולה על גדותיו זו בעיה חמורה במיוחד אם מדובר בבניין שיש בו משפחות רבות או כמות גדולה של משרדים. לכן יש חשיבות רבה להגעה שלנו תוך זמן קצר למקום. בשלב הראשון מפעילים ביובית ושואבים את כל התכולה של מי הביוב, כדי שהם לא יזלגו לחלקים שונים במבנה או בקומת הקרקע שלו.

לאחר מכן מאתרים את הנקודה הספציפית ומבצעים תיקון של הנקודה הבעייתית. מחליפים קטע של הצינור, מבצעים חיבור מחודש אם האביזר הנוכחי הוא רופף. יש גם מקרים שבהם מגלים שהבעיה נובעת מחסימה של שורשי עץ שחדרו פנימה. במקרה מסוג זה אנחנו מקצצים את השורשים כדי לאפשר לזרם המים לנוע באופן חופשי וקולח. 

במקרים הללו יש עלויות של הביובית, שעות העבודה של אנשי הצוות ובמקרים מסוימים גם התקנה של חלפים. מתמחרים זאת לפי טבלת שכר אינסטלטור שנקבעה.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

כל המידע על פתיחת סתימות קשות

כל המידע על פתיחת סתימות קשות

כאשר יש סתימות קשות, בני הבית לא יוכלו לטפל בהן לבד כיוון שיש צורך בהגעה למקום זה עם ציוד מקצועי, אשר הצוותים המיומנים שלנו יודעים

פתיחת סתימות בצנרת

פתיחת סתימות בצנרת

תהליך של פתיחת סתימות בצנרת הוא הליך מקצועי ולכן הצוותים המיומנים שלנו מבצעים אותו לאחר שהם בוחנים את כל הנתונים בשטח וזאת כדי לבצע את

המדריך לפתיחת סתימות באסלה

המדריך לפתיחת סתימות באסלה

יש סיבות שונות שבגללן נוצרות סתימות באסלה. יש מקרים שבהם בעל הנכס או השוכר יכולים לפתור בקלות את הבעיה הזו לבדם ויש מקרים שבהם הם

טבלת שכר אינסטלטור

טבלת שכר אינסטלטור

צוות האינסטלטורים שלנו מבצע סוגים שונים של פעולות ולכל אחת מהן יש תמחור אחר וזאת על פי זמן העבודה ובהתאם לשימוש בחלפים השונים למטרה זו.

שרברב מומלץ בירושלים

שרברב מומלץ בירושלים

הדרך המתאימה ביותר לעבודה עם שרברב מומלץ בירושלים היא על ידי קבלת המלצה מקרוב משפחה או חבר, שהייתה לו בעיית אינסטלציה בבית ואנו פתרנו לו

אינסטלטור בירושלים - מחירון

מחירון אינסטלטור בירושלים

מי שזקוק לשירותי אינסטלציה אינו מודע לעלויות של כל אחת מהעבודות הנדרשות. זו הסיבה שהעלויות נראות לו לפעמים זולות ולפעמים יקרות, כיוון שאין לו כל

Call Now Button052-9095404