תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

קיימים מצבים שונים שבהם קטע של הצנרת מתפוצץ ומתפרק ולכן הלקוחות מבקשים שאגיע במהירות לביתם. יש סיבות רבות לכך שהצינור מתפוצץ ובכל מקרה המטרה שלי היא לטפל בכך במהירות האפשרית.

תיקון פיצוץ בצנרת

כאשר יש נזילה בלתי מוסברת מהצינור כיוון שחלק מהמים עוברים בתוך הצינור וחלק זולגים החוצה, יש לבדוק ממה הדבר נובע. יש מצבים שבהם הצינור עקב בלאי נשחק ולכן נוצר בו חור גדול  והמים נעים בכיוונים שונים. אופציה נוספת היא שהאביזר שחיבר בין חלקי הצינור כמו לדוגמה זווית 90 מעלות זז ממקומו ולכן שני חלקי הצינור נפרדו זה מזה. 

בשני המקרים הללו, אני בודק באמצעות מצלמה טרמית את מצבו של הצינור, רואה איפה קיימת לחות וסביר להניח שזה מקום הפיצוץ בצינור, כיוון שעומס המים שנמצאים מחוץ לצינור יוצר לחות זו. הצוות שלי שובר את קטע הקיר הרלוונטי בלבד וחושף את הצינור. עם גילוי הצינור אנחנו רואים באופן ברור מהי הבעיה ובהתאם לכך מבצעים חיבור מחודש של הצינור, על ידי הוספת קטע צינור בקוטר זהה או זווית חדשה ואיכותית.

בתום התיקון אנו מוודאים שהכול אטום כראוי ואם זה המצב ואין זליגה של מים כלל, אנחנו מגיעים לאחר כמה ימים ובונים את קטע הקיר בחזרה, מיישרים, צובעים והקיר נראה כמו חדש ואף אחד אינו מרגיש שבוצע שבר של חלק מהקיר.

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

החלפת צנרת ביוב וצנרת מים 

במקרים רבים הסיבה לפיצוץ הצנרת היא העובדה שמדובר בצנרת ישנה. יש בתים וותיקים בירושלים שבהם הותקנה לפני עשרות שנים צנרת ברזל וזאת לפני עידן הפלסטיק. לאורך השנים הצינורות הללו צברו בלאי משמעותי והעלו קורוזיה וחלודה. דבר זה יצר מצב שקוטרו של הצינור היה לקטן וצר יותר כיוון שהחלודה והקורוזיה תפסו בו מקום. בשל כך לחץ המים הנורמטיבי בצינורות הוא מאד נמוך וכל מי שמתקלח או שוטף כלים מרגיש זאת. 

מאחר ויש פיצוץ בצינור אני מסביר לבעלי הנכס שפיצוץ זה קורה לאחר פיצוצים קודמים וקיימת סבירות גבוהה שגם לאחר התיקון הזה, יהיו פיצוצים בעתיד. לכן ההמלצה שלי כאיש מקצוע שרואה את מצבו של הצינור הישן והבלוי היא להוציא את כל הצינורות הישנים ולהתקין במקומם צינורות חדשים. היום קיימים צינורות פלסטיק PVC ברמת טיב גבוהה מאד ואם הלקוחות יתקינו צינורות חדשים בקוטר זהה הם יחושו בהבדל המשמעותי.

הלקוחות אינם מעוניינים בפיצוצי צנרת נוספים ולכן בדרך כלל מאשרים את העבודה ואנו מבצעים את החלפת הצנרת בהתאם למתווה שהוסכם ולאחר מכן מרצפים אריחים חדשים וכך גם נראות הבית משתנית באופן מהותי. 

בכל בעיה של פיצוץ בצנרת בירושלים ובישובים סביבה, דברו אתנו ואמצא עבורכם את הפתרון הנכון והמהיר, כדי שתוכלו לחזור לשגרת החיים הרגילה בביתכם.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

התקנת נקודות מים בירושלים

התקנת נקודות מים בירושלים

לקוחות רבים מתקשרים אלי ומבקשים שאתקין עבורם נקודות מים נוספות בבית, עקב דרישות שונות. מדובר בפעולה אפשרית שאני מבצע לאחר שאני בודק את המקום ורואה

הגברת לחץ מים בירושלים

הגברת לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב בכל בית. כאשר יש לחץ נורמטיבי, אפשר להתקלח בכיף עם כמות גדולה של מים שיורדת מהמקלחת גשם ושטיפת הכלים מתרחשת

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

קיימים מצבים שונים שבהם קטע של הצנרת מתפוצץ ומתפרק ולכן הלקוחות מבקשים שאגיע במהירות לביתם. יש סיבות רבות לכך שהצינור מתפוצץ ובכל מקרה המטרה שלי

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

התקנה של צנרת היא פרויקט שגורר הרבה לכלוך ובלגן, כיוון שמוציאים את האריחים והתשתיות הישנות. לכן אני מחפש כל הזמן שיטות חדשות כדי לבצע את

התקנת מדיח כלים בירושלים

התקנת מדיח כלים בירושלים

מדיח כלים הפך מזמן למוצר חשמלי אלמנטרי בבתים רבים והוא מסייע לבני הבית להתמודד עם כמות גדולה של כלים אחרי הארוחות המשפחתיות ובמיוחד כשמגיעים אורחים.

שיפור לחץ מים

שיפור לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב הקשור לאספקת המים בכל בית בחיי היום יום. בבתים שלחץ המים שלהם הוא איטי, כמות המים שיוצאת מהברזים בכל פעם

Call Now Button052-9095404