תיקון נזילות בגג רעפים בירושלים

גג רעפים בירושלים הוא תוספת יפהפייה מעל כל בית. עם זאת כאשר יש תקלות, התיקון שלהם היא משימה לא קלה. לכן הלקוחות מתקשרים אלינו לאור המיומנות הרבה של הצוותים שלנו בטיפול בבעיות המשתנות על הגג. 

המורכבות של גגות רעפים 

גגות הרעפים נבנים בדרך כלל בשיפוע. לאורך החורף הרעפים נרטבים וגם גדל עליהם טחב. לכן כאשר איש מקצוע שלנו עולה לגג הוא עלול להחליק על הטחב ולכן מדובר במשימה שיש בה סיכון רב. עקב כך כל עובד שלנו שעולה על הגג רותם את עצמו כפי שנוהגים העובדים שעוסקים בסנפלינג. כך הוא מאובטח ובמקרה של החלקה או נפילה, יש לו אחיזה והחבל והרתמה מגינים עליו.

תיקון נזילות בגג בירושלים

נזילות בגג 

נזילות בגג נובעות מהעובדה שיש סדקים או חורים ברעפים מסוימים, את הרעפים הללו חשוב להסיר ולהתקין במקומם רעפים חדשים. מדובר בפעולה שיש לבצע במיומנות רבה, כדי להוציא את כל הרעף התקול ולחבר לשורת הרעפים את הרעף החדש והתקין. 

במסגרת האיתור יש מקרים שבאמצעות המצלמה הטרמית אנחנו רואים תקלות נוספות כמו בעייתיות בצנרת ולכן יש לתקן גם אותה.

טיפול במרזבים 

אחד הגורמים המשמעותיים בנושא זה הוא תקינותם של המרזבים על הגג. תפקידם הוא לקלוט את כל הכמויות של מי הגשמים כדי שהם לא יצטברו על הגג דבר שייצור עומס של משקל רב על הרעפים. לכן לפני תחילת החורף אנחנו עולים על הגג ובודקים את מצבם של כל אחד מהמרזבים שממוקמים בפינות הגג.

בשלב הראשון מוודאים שכל אחד מהמרזבים נקי מלכלוך, אבק, עלים, אבנים וכו'. מנקים אותם היטב ורואים שהמים זורמים באופן קולח וללא עיכובים. בשלב שני בודקים באופן יסודי כל אחד מהמקטעים, לראות אם הם שלמים, אם יש בהם חורים או שהם מעוכים. כל תקלה מסוג זה עלולה לעכב את זרימת המים. יש מקרים שבהם אנו מחליפים את המקטע הבעייתי ומקרים אחרים שכל המרזבים ישנים ואנו ממליצים ללקוחות להתקין מרזבים חדשים.

במקרים הללו, שולפים את המרזבים הישנים ומתקינים מרזבים חדש מחומרים איכותיים כמו פלסטיק PVC , אלומיניום או נחושת. בחלק העליון של המרזב מתקינים אגנית גדולה אשר אוספת את כל המים וכך לא נותרים מים על הגג. 

איטום של הגג 

במהלך התיקונים, החלפת הרעפים והטיפול במרזבים מבצעים גם פעולות איטום ברחבי הגג. הטיפול הנכון הוא מריחה של חומרי איטום איכותיים על פני השטח ובדרך זו מונעים חדירה של מים בנקודות תורפה כמו בין הרעפים ובפינות השונות על הגג. 

בכל תקלה שיש בגג, הצוותים שלנו ישמחו להגיע. בשלב הראשון יעלו על הגג ויאבחנו את כל הבעיות ולאחר מכן בתיאום עם הלקוח הם יתקנו את הנקודות הבעייתיות כדי שתושבי ירושלים ייהנו מחורף חמים. 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

פתיחת סתימות במלח לימון בירושלים

פתיחת סתימות במלח לימון בירושלים

כאשר יש סתימות בצנרת ובכיור, יש כמה שיטות יעילות כדי לפתור את הבעיה. אנשי המקצוע המומחים שלנו בירושלים מציעים ללקוחות סיוע באמצעות כמה אופציות. שימוש

פתיחת סתימות קשות בירושלים

פתיחת סתימות קשות בירושלים

בכל יום מתקשרים אלינו לקוחות שיש להם סתימות קשות בירושלים ואנחנו מגיעים לשטח כדי לבחון מה קורה ולבצע את הפתרון המתאים ביותר. סתימות קשור בצנרת 

מחיר החלפת צנרת בירושלים

מחיר החלפת צנרת בירושלים

כאשר אנו מגיעים לבית בירושלים שנבנה לפני שנים רבות ויש בו לעיתים קרובות פיצוצים בצנרת, אנו ממליצים ללקוח לבצע החלפה של הצנרת בקטע בעייתי מסוים

פתיחת סתימות טבעיות בירושלים

פתיחת סתימות טבעיות בירושלים

כאשר נוצרת סתימה במערך הביוב של רב קומות בירושלים, אנחנו מודעים לכך שמדובר במצב אקוטי שמשבש את חייהם של התושבים ולכן הצוותים שלנו מגיעים למקום

Call Now Button052-9095404