ריח של ביוב בבית

כאשר מריחים ריח של ביוב בבית עלולים להיות כמה גורמים שיוצרים זאת. הדרך הנכונה והיעילה ביותר היא לקרוא לנו ואנו נבדוק כמה אפשרויות, כדי למצוא את מקור הריח.

ריח של ביוב בבית

לאורך שנים אנו מטפלים בסוגים שונים של בעיות אשר מובילות לריח של ביוב בבית. מדובר בתופעה מאד לא נעימה לאור הריח החריף, אשר בנוסף לכך היא גם מפגע בריאותי מסוכן עבור כל בני הבית. זו הסיבה שכדאי לקרוא לנו מיד כשמתחיל התופעה כדי שבני הבית לא יסבלו מהריחות הקשים.

הסיבות שעלולות לגרום לריח של ביוב:

  • לעיתים הריחות נובעים מפיר האשפה המרכזי בכל קומה, כאשר הדלת אינה סגורה כל דיירי הדירות הסמוכות סובלים מריח בלתי נסבל. לכן חשוב לסגור תמיד את הדלת החיצונית.
  • חדר אמבטיה שאינו מאוורר יוצר גם הוא ריחות לא נעימים לאורך זמן ולכן חשוב לאוורר אותו לאחר כל מקלחת, לאור ההשלכות של המים החמים והכמות הגדולה של הלחות שמצטברת בכל המרחב.
  • קופסת ביקורת בחדר האמבטיה אשר אינה מותקנת כראוי או שאין בה מחסום ריח עלולה להוביל לקיומו של ריח חריף של ביוב. במקרים רבים גם הצנרת של המיזוג מחוברת לנקודת ניקוז זו ולכן גם כאשר מפעילים את המזגן מרגישים בריח של ביוב.
  • סיפון מותקן מתחת לכיור של המטבח ועוברים דרכו חומרים אורגניים רבים. לא כל החומרים עוברים לביוב, חלקם מצטברים על הדפנות של הסיפון ולכן חשים בריח רע באזור של הכיור במטבח. הפתרון שלנו הוא פתיחת הסיפון, ניקוי יסודי ביותר שלו מכל שאריות המזון ולאחר מכן הריח נעלם.
  • סיפון נוסף מתחת לכל כיור בחדרי האמבטיה והשירותים. בכל אחד מצטברים לכלוכים ושיערות אשר סותמות אותו ויוצרים ריחות לא נעימים. גם כאן הפתרון הוא ניקוי יסודי של כל סיפון כדי שהלכלוך שבהם לא יעלה שוב ריחות.
  • לעיתים הדבר נובע מהתקנה לא נכונה של הסיפון. במקרה זה אנחנו מנקים ומבצעים התקנה נכונה של הסיפון.
  • כאשר המים במערכת הניקוז הביתית אינם עוברים למערך הביוב כיוון שקיים מחסום, לכן יש לפתוח את המקום ולטפל בניקוז כדי שתהיה זרימה קולחת.
  • מים משומשים ממכונת הכביסה אשר אינם מגיעים ישירות למערכת הביוב ולכן יש לאטום את המקום וליצור מעבר אוויר וגם דרך למים הללו שיגיעו כולם למערך הביוב.
  • בבניין משותף ריח של ביוב בקומות התחתונות נובע משפכים אשר יורדים למערכת הביוב בקומת הקרקע ואם המקום אינו ישר, הגזים חוזרים למעלה לקומות הללו. אנו מנתבים את הגזים לצינור אוורור בבניין.
  • ריח בדירות בעליונות נובע מסתימה בצינור ולכן הגזים אינם עוברים. אנו בודקים את מצבו של צינור הגז על הגג.

נשמח לעזור לכם במקרה של ריח של ביוב בבית כדי לפתור זאת.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

Call Now Button052-9095404