אינסטלטור לתיקון ברזים בירושלים

ברזים במטבח, בחדרי האמבטיה, בשירותים או בגינה מתקלקלים מעת לעת. הדרך המהירה לפתרון התקלה היא לקרוא לנו ואיש שירות שלנו יגיע לביתכם כדי לטפל בכך. 

תיקון ברזים 

קיימות כמה תקלות שמאפיינות ברזים וברוב המקרים מדובר בליקויים קלים ולא משמעותיים, אך הם גורמים לטפטוף של מים ולמצב שבו אין אטימות מלאה. לעיתים הבעיה היא האטם שנפל או שהוא נקרע ולכן לא קיימת אטימה מוחלטת. 

הטפטוף של המים יוצר רעש קבוע של המים שנוזלים ללא הפסקה וגם בזבוז של המון מים. לכן הטכנאי שלנו בוחן את הברז, אם קיים אטם, או אולי הוא קרוע, הוא מתקין אטם חדש במקומו. יש מקרים שבהם הפעולה הקטנה הזו פותרת את הבעיה. יש מקרים אחרים שהבעיה היא חמורה יותר ולכן הוא מפרק את הברז ובודק אותו באופן מעמיק כדי לגלות תקלה נוספת.

תקלות נוספות בברזים 

אם הטכנאי שלנו רואה שיש בעייתיות בין המזלף לבין הצינור הנשלף דבר שקורה בעיקר בברזי המטבח, הוא מהדק היטב את כל החיבורים וברוב המקרים הטפטוף נפסק. אם ידית הברז משוחררת, או שיש נזילה בסביבה שלה, יש להוציא את אחד הכפתורים ולאחר מכן להבריג את הידית המשוחררת באמצעות מברג אלן. 

במקרים רבים מצטברת כמות גדולה של אבנית במסנן הקטן של הברז. עקב כך נוצרת בעייתיות בזרימת המים ולכן אנחנו מנקים היטב מסננת זו ולאחר מכן המים נעים בחופשיות. גם וסת הספיקה הוא לעיתים במצב בעייתי ולכן יש לפרק ולנקות אותו. 

באמצעות כלי העבודה שלו, הטכנאי ברוב המקרים מצליח לתקן את הברז ולאחר ההתקנה המחודשת הוא מוודא שהברז תקין ואין נזילה. 

אינסטלטור לתיקון ברזים בירושלים

טיפול בברזים בירושלים 

אנחנו מודעים לרגישות הרבה של נושא הטפטוף מהברזים, כי חבל על כל טיפה. זו הסיבה שאיש השירות שלו משתדל להגיע לביתו של הלקוח אשר דיווח על בעיה בברז, תוך פרק זמן קצר כדי לפתור לו את הבעיה וכך הוא לא ישמע כל היום וכל הלילה את טפטוף המים ללא הפסקה. 

החלפת ברזים 

כאשר יש כשלים משמעותיים שאי אפשר לתקן אותם, דבר שקורה בדרך כלל בברזים ישנים שמותקנים כבר שנים רבות, אנו ממליצים ללקוחות לבצע עבורם הליך של הוצאת הברז הישן והתקנת ברז חדש ואיכותי. 

הטכנאי שלנו יוכל להמליץ על אחד מהברזים המובילים שמיוצרים במפעלים המובילים ואנו מתקינים אותם בבתים רבים לשביעות רצונם של הלקוחות הירושלמים שלנו. 

בכל מקרה אנו מציעים לו כמה דגמים, מפריטים את היתרונות ואת החסרונות של כל אחד מהם, כמו כן את העלויות ובהתאם לכך הלקוח מקבל החלטות על הברז שיהיה המתאים ביותר לחדר הרחצה, למקלחת, לאמבטיה, למטבח או לשירותים.

אם יש לכם תקלה בברז, פנו אלינו ואנו נדאג לבצע את התיקון. 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404