באילו דרכים משתמש אינסטלטור לגילוי נזילות בירושלים?

לקוחות מתקשרים אלינו עקב נזילה בצנרת המים או הביוב, הם מסבירים אילו השלכות יש לנזילה. כמו לדוגמה העובדה שכל הקירות רטובים.

איתור נזילה בירושלים

על פי שיטת העבודה המקצועית שלנו, הצוות שלנו מגיע לביתו של הלקוח עם מצלמה תרמית אשר מסוגלת לראות את הכשלים במערכת האינסטלציה, להגדיר מהו הכשל והיכן הוא ממוקדם באופן מדויק. כאשר אנו מביטים על הצג של המכשיר, אפשר לראות שבמיקום מסוים הצבע משתנה והדבר מעיד על כך שיש בנקודה זו כמות מוגברת של לחות ולכן הבעיה מתמקדת בשטח זה.

תיקון הנזילות בעבר 

בעבר כאשר לא היה שימוש במצלמה תרמית, לא היה אפשר לדעת היכן התקלה ולכן שברנו חלק מהותי של הקיר, גילינו את הצנרת ורק אז הבנו את חומרת התקלה. אם היה מדובר בחור, חתכנו את קטע הצינור שבו הוא נוצר ובמקומו חיברנו קטע של צינור חדש בקוטר זהה. לאור החיבור החדש והמאסיבי כל המים נעו מקצה לקצה ולא הייתה נזילה שהרטיבה את הקיר. 

גם היום יש מקרים שבהם אנחנו שוברים את הקיר אך רק בנקודה הרלוונטית על פי הסימון של המצלמה התרמית, מבצעים את פעולת התיקון ולאחר מכן מוודאים לאורך כמה ימים שהנזילה נעצרה. רק לאחר שהכול תקין הצוותים בונים בחזרה את קטע הקיר, מפלסים וצובעים אותו, כך שאף אחד לא ישים לב שבוצע שיפוץ קטן בנקודה זו.

באילו דרכים משתמש אינסטלטור לגילוי נזילות בירושלים?

שיטות חדשניות לגילוי הנזילות 

העובדה שהאינסטלטור משתמש בדרכים חדשות לגילוי נזילות בירושלים, מקצרת באופן משמעותי את משך העבודה של התיקון וזאת כיוון שמדובר בטיפול נקודתי בלבד ולא בטיפול רחב אשר רק במהלכו מגלים את הנקודה הקריטית שגורמת לנזילה.

במקרים רבים אנו משתמשים גם ברובוט זעיר לצורך תיקון הבעיה בצנרת המים. רובוט זה מוכנס לחלק הפנימי של הצנרת ומבצע איטום באמצעות חומר איטום ייעודי אשר כולל סיבי זכוכית. מדובר באיטום מאסיבי שיחזיק שנים רבות. נוצר צינור פנימי אשר דרכו זורמים כל המים ולכן קטע הצינור שהיה בו חור הופך להיות לא רלוונטי.

ההשלכות של נזילה מהצנרת

בשל נזילת המים, נוצר קיר רטוב ועם הזמן כמות המים שבו מתעצמת. לא אחת אפשר לראות שלאור הרטיבות הגבוהה נוצרים במקום כתמים שחורים של עובש וגם פטריות. הימצאותם של העובש והפטריות בתוך הבית היא דבר מסוכן, כיוון שהם גורמים לבעיות נשימה.

לכן אנחנו מטפלים בכך באופן מהיר ככל האפשר. בשלב ראשון אנו מתקנים את  הצנרת ולאחר מכן משפשפם ביסודיות את הקיר, מורחים חומר איטום, צובעים בצבע שיש בין מרכיביו חומר איטום ובדרך זו פותרים את הבעיה באופן יסודי.

אם יש לכם בעיה של נזילה בצנרת הבניין בירושלים, השאירו כאן את פרטיכם ונגיע עם ציוד מתוחכם.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404