אינסטלטור תיקון לחץ מים בירושלים

בבתים משותפים רבים נוצרת לא אחת בעיה של זרם מים איטי אשר נובע מכך שלחץ המים בצנרת הוא נמוך. יכולות להיות לכך כמה סיבות ולכן איש המקצוע שלנו מגיע לביתם של הלקוחות כדי לעלות על מהות התקלה.

הגורמים לבעיה בלחץ המים

בדרך כלל הבעיה בזרימת המים מורגשת בקומות העליונות כי המים אינם מצליחים לטפס לגובה במלוא עוצמתם. זו הסיבה שבבניינים רבי קומות קיימת בריכה האוגרת בה מים. לבריכה זו מחוברות משאבות אשר אמורות להוביל את המים לגובה הנדרש. אם הדבר אינו מתרחש, קיימת סבירות שהמשאבה אינה מבצעת את העבודה במלוא העוצמה הנדרשת. זה קורה אם יש בה תקלה ולכן הצוות שלנו מפרק את המשאבה ומעביר אותה לליפוף מנוע או לתיקון שלה. 

כאשר המשאבה מותקנת שוב לאחר התיקון, במקרים רבים הדבר ישפר באופן משמעותי את קצב זרימת המים והדיירים ייהנו משפע של מים במקלחות. קיימים גם מקרים שהמשאבה הקיימת אינה מספיקה ולכן מחברים משאבה נוספת, כדי להגביר את לחץ המים בצנרת.

הטכנאים שלנו מודעים לחשיבות נושא לחץ מים בירושלים, כיוון שהוא פוגע ביכולת של כל אדם לשטוף כלים ולהתרחץ עם כמות מים סבירה ולא עם טיפות של מים.

אינסטלטור תיקון לחץ מים בירושלים

סתימה חלקית בקו המים 

תיקון לחץ מים בירושלים נדרש גם במצבים שבהם יש סתימה חלקית בתוך קו המים אשר נובעת מהצטברות של אבנית או של לכלוך בתוך הצינור או בדפנות שלו. לכן אנו מבצעים ניקיון יסודי של קווי המים באמצעות מכשור הכולל זרנוק מים, אשר מוריד את כל השכבות הבעייתיות. בדרך זו המעבר של המים הופך לחופשי ולכן המים זורמים בקצב איכותי כמו בעבר.

שורשים בקו המים 

אחת התופעות אשר יוצרות סתימה חלקית בצנרת היא שורשים אשר צומחים בחלק הפנימי של הצנרת. הדבר קורה כאשר העץ מצמיח שורשים והם חודרים פנימה לקו המים או לקו הביוב. עם הזמן הנפח של השורשים גדל ולכן הוא מפריע לזרימה תקינה של המים. 

שימוש במצלמה תרמית

כדי להבין ממה נובעת התקלה, אנו מפעילים מצלמה תרמית אשר בוחנת את מה שקורה בתוך הצינור. אם אנו רואים את שורשי העץ אנו מבצעים פעולה של חיתוך השורשים והוצאתם החוצה. בשיטות המתוחכמות שקיימות כעת, אנו מחדירים רובוט קטן לחלק הפנימי של הצינור. הוא נע קדימה עד שהוא מקבל פקודה להפעיל את אביזר החיתוך שנמצא בראש של הרובוט. 

בפעולות חדות הוא כותש וחותך את השורשים הללו עד שכולם נחתכים והם יוצאים החוצה עם זרם המים. לאחר מכן רואים את ההבדל המהותי בקצב זרימת המים ובנושא לחץ מים בירושלים אשר משתפר מאד. 

אם יש לכם בעיה בנושא לחץ מים דברו אתנו ואנו נגיע למצוא את הפתרון הנכון ביותר.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404