תיקון צנרת ללא הרס בירושלים

תיקוני צנרת שבוצעו בעבר היו ארוכים ויצרו הרבה מאד בלגן ולכלוך בבתים. אך כיום יש שיטות חדשניות שמאפשרות לבצע תיקונים יעילים תוך פרק זמן קצר וזאת ללא פעולות הריסה. 

תיקון צנרת ללא בהרס בירושלים

הקדמה הטכנולוגית הגיעה גם לנושא האינסטלציה. המטרה הייתה למצוא דרכים כדי לטפל בחלק הפנימי של הצנרת כדי לתקן תקלות וזאת ללא צורך בהרס של קיר או בפתיחה של הצנרת. זאת כיוון שכל הפעולות הללו ארכו זמן רב וגם יצרו הרבה מאד לכלוך ובלגן בכל בית.

יש כעת שתי פעולות חדשניות שאנו מבצעות באתרים השונים, כדי לטפל בתקלות שמתרחשות בתוך הצנרת. 

טלאים בצנרת 

כאשר המצלמה התרמית שלנו מגלה שיש חור בנקודה ספציפית בצנרת, אנו מחדירים רובוט לצנרת ותפקידו הוא ליצור טלאי על החור. הטלאי הוא חומר הכולל סיבי זכוכית אשר מודבק בתהליך זה בחלק הפנימי של הצנרת ואוטם לחלוטין את החור.

לאחר ביצוע פעולה זו, המקום הוא אטום ומים אינם נוזלים החוצה כפי שהיה בעבר. זוהי פעולה שנמשכת פרק זמן קצר, אינה גורמת ללכלוך בביתו של הלקוח ולכן היא האופציה המועדפת על הצוותים שלנו. כך הלקוח נהנה מכל העולמות, גם תיקון מהיר וגם עבודה נקייה שאינה משאירה כמעט עקבות.

https://jplumb.co.il/wp-content/uploads/2021/10/אינסטלטור-בירושלים-מחירון.png

צינור פנימי מסיבי זכוכית 

שיטה נוספת להתמודדות עם חור בצנרת היא הדבקה של סיבי זכוכית בחלק הפנימי של הצינור. פעולה זו מתבצעת באמצעות בלון ולאחר שהחומר נמצא בחלק הפנימי מוציאים את האוויר מהבלון וכך נוצר צינור פנימי חדש ומאסיבי בתוך הצינור הקיים.

בדרך זו החור מנוטרל כיוון שהצינור הישן לא פעיל וכל המים עוברים בצינור החדש מקצה לקצה ללא נזילה של מים לחלק הפנימי של הקיר. גם פעולה זו מתבצעת תוך זמן קצר יחסית ועם מינימום לכלוך לעומת פעולות כמו שבירת הקיר שבוצעו בעבר.

פעולות מהירות עבור הלקוחות 

תיקון צנרת ללא הרס בירושלים היא פעולה שמתרחשת בשנים האחרונות, אך אף על פי כן יש לה תהודה רבה לאור הפעולות היעילות והמהירות. לכן היא מתאימה מאד עבור כל הלקוחות שנרתעים מהעובדה שיהיה שיפוץ בבית שייקח זמן רב ויגרום להרבה מאד בלגן ולכלוך. מעבר לכך העבודות הידניות הללו שבוצעו בעבר עלו הרבה מאד כסף ולעומת זאת הפעולות המתוחכמות שאנו מבצעים כעת בפרק זמן קצר, הן זולות יותר.

העובדים שלנו עברו הכשרות והשתלמויות מקצועיות כדי לדעת כיצד להפעיל את המכשור המתוחכם להעביר את ההנחיות הנכונות לרובוט ולעקוב אחר הפעולות שלו. כמו כן הם יודעים כיצד להדביק את החומר החדש הכולל סיבי זכוכית באופן מושלם וכך ליהנות מהתוצאה.

בכל נושא של צנרת ללא הרס בירושלים, תוכלו ליהנות מעבודה מושלמת של הצוותים שלנו, השאירו כאן את הפרטים שלכם. 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404