פתיחת סתימות באופן עצמאי – האם זה אפשרי?

אנשים רבים חוששים ממצב של סתימה בכיור של המטבח או האמבטיה, אך חשוב לזכור כי בחלק מהמקרים ניתן לפתור את הבעיה בצורה עצמאית. חשוב לתפוס את הסתימה בשלבים הראשונים להיווצרותה, על מנת להבטיח לעצמכם פתרון מהיר ויעיל יותר. מי שיזניח את המצב, עלול לגלות כי הסתימה רק הולכת ומחמירה, דבר שכמובן יצריך הזמנה של איש מקצוע. מעבר לכך, חשוב לדעת כיצד להתנהל נכון, על מנת למנוע מראש היווצרות של סתימות. למשל, מי שזורק שאריות מזון ושופך שאריות שמן לתוך הכיור של המטבח, מגביר משמעותית את הסיכון להיווצרות של סתימה.

אנו באלוף האינסטלציה נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי פתיחת סתימות באופן עצמאי. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של 20 שנה בתחום ונשמח לעמוד לרשותכם בכל בעיית אינסטלציה. אנו פועלים 24 שעות ביממה ומקפידים על מחיר הוגן ועמידה בלוחות זמנים.

פתיחת סתימות באופן עצמאי

פתיחת סתימות באופן עצמאי – כיצד לעשות זאת נכון?

קודם כל, חשוב לזכור כי לא חייבים לפנות לאיש מקצוע בכל פעם שהמים בכיור מתנקזים בצורה איטית מהרגיל, מאחר ומומלץ לנסות להתמודד עם המצב בצורה עצמאית. כמובן שאם השיטות הביתיות לא הועילו, או לחילופין, אין לכם את הזמן או הסבלנות להתמודד עם הבעיה, כדאי לפנות לאיש מקצוע, על מנת להבטיח לכם את הפתרון היעיל והמקצועי ביותר למצב. בכל מקרה, חשוב לא להזניח את הבעיה ולא לדחות את הטיפול בה, מאחר והדבר יגרום להחמרתה ולעלויות גבוהות יותר. השלב הראשוני שיש לבצע לצורך פתיחת סתימה, הוא לשפוך מים רותחים לתוך הכיור. המים הרותחים יכולים להמיס את החומרים שיוצרים את הסתימה, לכן הם יעילים במקרים של סתימות פשוטות. במידה וזה לא עובד, ניתן לנסות להשתמש בפומפה. יש למלא את הכיור במים ולהתחיל לפמפם. שיטה זו צפויה לעבוד, רק אם הסתימה נמצאת קרוב לפתח הניקוז. במידה וגם שיטה זו נכשלה, תצטרכו לפתוח את הסיפון ולנקות אותו. לצורך כך, יש להניח דלי מתחת לכיור וכמובן לשמור שגומיית האיטום לא תלך לאיבוד.

פתיחת סתימות באופן עצמאי – טיפים נוספים שכדאי לזכור

במידה וכל השיטות הקודמות נכשלו, תצטרכו להשתמש בנוזל לפתיחת סתימות. יש לזכור כי חלק מהחומרים עלולים לגרום לנזקים לצנרת, לכן אם מדובר על צנרת ישנה, ייתכן שתעדיפו להימנע מכך. בכל מקרה, חשוב להקפיד על הוראות היצרן וכמובן להימנע ממגע ישיר עם החומר, מאחר ולרוב מדובר על חומרים רעילים. לכן יש להקפיד על שימוש בכפפות ומסכה וכמובן להרחיק את החומר מאזור הפנים והעיניים. במידה וכל הניסיונות שלכם נכשלו, כדאי שתזמינו אינסטלטור מקצועי ומיומן, על מנת לפתוח את הסתימה באמצעים מתקדמים יותר.

אנו באלוף האינסטלציה נשמח לספק לכם שירותי פתיחת סתימות ברמה הגבוהה ביותר, תוך כדי שימוש בציוד ובמכשור המתקדם ביותר. לפרטים נוספים, צרו קשר.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404