אילו גורמים מרכזיים קיימים לסתימות במטבח?

אף אחד לא היה רוצה להתעורר בבוקר ולגלות כי המים בכיור של המטבח אינם יורדים. מדובר ללא ספק על רגע מייאש, במיוחד כאשר הוא מתרחש בתחילת היום העמוס ביותר בשבוע שלכם. אך חשוב לזכור כי סתימות במטבח עלולות להתרחש מפעם לפעם, במיוחד כאשר מדובר על בניינים ישנים, המכילים צנרת ישנה ולא מתוחזקת כראוי. כמו כן, כדאי להזכיר כי ככל שמדובר על מטבח פעיל יותר, כך הסבירות להיווצרות של סתימה הולכת וגוברת. שאריות מזון ושמן נוטים לסתום את הצנרת, לכן חשוב להימנע מכך. בנוסף, כדאי לשים לב לסימנים הראשונים של היווצרות הסתימה ולטפל בבעיה מוקדם ככל הניתן, על מנת למנוע את החמרתה.

אנו באלוף האינסטלציה נשמח לסייע ולייעץ לכם במקרים של סתימות במטבח. אנו פועלים 24/7 בירושלים והסביבה ונשמח לסייע לכם בכל בעיה. בזכות וותק של שני עשורים בתחום, אנו מחזיקים בלא מעט ניסיון ויכולת להתמודד בצורה היעילה ביותר עם כל בעיית אינסטלציה.

אילו גורמים מרכזיים קיימים לסתימות במטבח

מה עלול לגרום לסתימות במטבח?

אחת הסיבות המרכזיות להיווצרות של סתימות במטבח היא שיירי מזון, הנזרקים לתוך הכיור. לא מעט אנשים נוטים לזרוק קליפות של ירקות ישירות לתוך הכיור, לשפוך שאריות של מרק או דייסה ולרוקן את שאריות השמן. יש לזכור כי ללא רשת סינון בפתח הניקוז של הכיור, אתם עלולים לסבול מסתימות על בסיס יומיומי. אך גם מי שמקפיד על רשת סינון, עלול לסבול מסתימות, כתוצאה משמן ושאריות מזון קטנות, שעוברות דרך הרשת. כמו כן, לא פעם רשת הסינון זזה בזמן ניקוי הכיור, דבר שמוביל לדחיסת כל השאריות ישירות לפתח הניקוז. לא רבים מודעים לכך, אך גרגרי קפה, שאריות של שמן מקופסת הטונה ואפילו גרגרי אורז, עלולים להצטבר בתוך הצנרת ולגרום לסתימה. מעבר לכך, חשוב לציין כי צנרת ישנה עלולה לא פעם להוביל לסתימות חוזרות ונשנות, לכן במקרים מסוג זה, אין ברירה אלא להחליף לצנרת חדשה ויעילה יותר.

סתימות במטבח – נקודות חשובות שכדאי לדעת

אנשים רבים נוטים להזניח את הטיפול בבעיות השונות, מתוך תקווה כי הן יפתרו מעצמן. אך ברוב המקרים, הבעיות רק נוטות להחמיר כתוצאה מהזנחה, דבר שכמובן מתורגם להוצאות תיקון גבוהות יותר. לכן במידה והמים בכיור המטבח מתחילים להתנקז לאט יותר, יש לטפל בסתימה בצורה מידית. בחלק גדול מהמקרים, ניתן לבצע את העבודה בצורה עצמאית, ללא צורך להזמין אינסטלטור. אך במקרים של הזנחה או סתימה רצינית יותר, לא יהיה מנוס מהזמנת איש מקצוע מיומן ומנוסה. לכן חשוב לא לזלזל ולא לדחות את הטיפול בסתימה, אלא לגשת מיד למלאכה באמצעות פומפה, פתיחת הסיפון שמתחת לכיור או שימוש בחומרים ייעודיים לפתיחת סתימות.

אנו באלוף האינסטלציה נשמח לסייע לכם בפתיחת סתימות במטבח ובמתן ייעוץ מקצועי, לצורך מניעת סתימות עתידיות. למידע נוסף, צרו קשר.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404