הפרדת שעוני מים – מתי נצטרך לעשות זאת?

לא מעט אנשים מעוניינים בשירות של הפרדת שעוני מים, מאחר ומדובר על דרך נוחה לאפשר לעצמכם לחשב את צריכת המים של יחידות דיור שונות. הדבר נכון במיוחד, עבור אנשים המעוניינים לחלק את הדירה שלהם למספר יחידות דיור, על מנת להשכיר אותה לדיירים שונים. לכן אין מנוס אלא להפריד את שעוני המים, במטרה לאפשר לכל דייר לשלם אך ורק עבור צריכת המים שלו. 

אנו באלוף האינסטלציה נשמח לספק לכם שירות של הפרדת שעוני מים, על מנת לאפשר לכם נוחות מקסימלית בניהול הנכס שלכם. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של מעל שני עשורים בתחום ואנו מקפידים לעבוד בשיטות העבודה המתקדמות והיעילות ביותר. נשמח לספק לכם שירות אדיב, מקצועי והוגן 24 שעות ביממה.

הפרדת שעוני מים - מתי נצטרך לעשות זאת?

כל מה שחשוב לדעת לגבי הפרדת שעוני מים

קודם כל, כדאי להדגיש כי שעוני מים הינם מדי מים, המחוברים לכל דירה או לכל בית פרטי באמצעות חברת המים האזורית. מטרת שעוני המים היא למדוד את צריכת המים של הדירה, על מנת לחייב את הדייר בצריכת המים האישית שלו. לכן כאשר מדובר על דירה גדולה, שהבעלים שלה מעוניין לפצל לשתיים או שלוש דירות קטנות, אין מנוס מהפרדת שעוני המים. זוהי הדרך היחידה לאפשר לכל אחד מהדיירים שיכנסו ליחידות הדיור החדשות, לשלם את חשבון המים האישי שלו. אף אחד לא היה רוצה להיכנס לדירה מחולקת ולשלם חשבון מים, המשותף לכל הדיירים. יש לזכור כי ישנם אנשים המקפידים לחסוך בצריכת המים שלהם, בעוד שאחרים מתפנקים על אמבטיות יומיות והפעלה תכופה של מכונת הכביסה. אין שום סיבה שמישהו ישתתף בצריכת המים של השכן שלו ולכן יש לבצע הפרדת שעוני מים.

הפרדת שעוני מים – היבטים חשובים שכדאי להכיר

כדאי לזכור כי הפרדת שעוני מים אינה תקפה רק לדירות מחולקות, אלא גם לבתים פרטיים, המכילים יחידת דיור נוספת. אין שום סיבה שהשוכר של יחידת הדיור ישתתף בחשבון המים של בעלי הבית, לכן יש צורך בהתקנת שעון מים נפרד עבור היחידה. כמו כן, יש לזכור כי שעוני המים עלולים להתקלקל, דבר שיגרום לחיוב על צריכת מים גבוהה משמעותית מהצריכה בפועל. במקרים מסוג זה, יש צורך להזמין בעל מקצוע שמתמחה בתחום, על מנת לוודא את תקינות שעון המים ולהחליפו במידת הצורך. חשוב לציין כי הפרדת שעוני מים חייבת להתבצע אך ורק על ידי אינסטלטור מנוסה ומקצועי, המתמחה בתחום ויודע בדיוק כיצד לבצע את העבודה. יש לבחור באינסטלטור הפועל לפי התקנות של חברת המים, על מנת להימנע מאי הבנות בהמשך הדרך.

אנו באלוף האינסטלציה נשמח לספק לכם שירות אמין ומקצועי של הפרדת שעוני מים. אנו מקפידים על עבודה מקצועית ואמינה, המתבצעת לפי כל התקנות והכללים של חברת המים. למידע נוסף, צרו קשר.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404