איך מבצעים תיקון בניאגרה סמויה?

אנשים רבים בוחרים לשדרג את חדר השירותים שלהם, באמצעות שימוש בניאגרה סמויה. מדובר ללא ספק על דרך אלגנטית ומעוצבת יותר, שמאפשרת לחסוך במקום ולהעניק מראה יוקרתי יותר לחדר השירותים. אך לעומת ניאגרה רגילה, המאפשרת תיקון מהיר ופשוט של נזילה או כל תקלה אחרת, ניאגרה סמויה עלולה לסבך את העבודה ולגרום לעלויות תיקון גבוהות יותר. בכל מקרה, חשוב לבחור באינסטלטור שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם פתרון מהיר ויעיל.

אנו באלוף האינסטלציה נשמח לספק לכם תיקון בניאגרה סמויה ברמה הגבוהה ביותר. אנו מספקים שירותי תיקון 24 שעות ביממה ומחזיקים בוותק וניסיון של מעל שני עשורים בתחום, לצד הקפדה על שירות אדיב ומחיר הוגן ואטרקטיבי.

איך מבצעים תיקון בניאגרה סמויה?

תיקון בניאגרה סמויה – כל מה שמעולם לא סיפרו לכם

קודם כל, חשוב לדעת כי התקלות השונות של הניאגרה הסמויה אינן שונות מתקלות המאפיינות ניאגרה רגילה. אך עלות התיקון נוטה להיות גבוהה יותר, מאחר ומדובר על תיקון מורכב יחסית, המתבצע דרך פתח ההדחה הקטן. כמו כן, חלקי החילוף נוטים להיות יקרים יותר, דבר שגם כן, תורם לעלות הכוללת. חשוב לציין כי ברוב המקרים אין שום צורך לשבור את אריחי הקרמיקה כדי לתקן את הניאגרה הסמויה, אך רק אינסטלטור שמתמחה בתחום, יידע כיצד לבצע את התיקון דרך פתח ההדחה. אחת התקלות הנפוצות ביותר, מאופיינת על ידי מים המחלחלים לאסלה ללא הרף. ברוב הפעמים מדובר על שחיקה של הגומיות, לכן באמצעות החלפת הגומיות, ניתן לפתור את הבעיה. כמו כן, לא פעם ניתן להיתקל בתקלה במצוף, הגורמת להצטברות מים עודפת בתוך הניאגרה ולחלחול התמידי שלהם לתוך האסלה. במקרים מסוג זה, יהיה צורך לכוון את גובה המצוף באמצעות סיבוב הבורג המתכוונן. אופציה נוספת, היא הצטברות של אבנית או בלאי של המצוף, דבר שיצריך את החלפתו.

תיקון בניאגרה סמויה – תקלות שכדאי להכיר

תקלה נפוצה נוספת היא הצטברות של אבנית על מנגנון ההדחה, שמונע שטיפה איכותית של האסלה. הפתרון יהיה להשרות את מנגנון ההדחה בחומרים נוגדי אבנית, אך במקרים קשים יהיה צורך להחליף את מנגנון ההדחה. כדאי לדעת כי ישנן גם תקלות נדירות, אשר מצריכות לא פעם את שבירת האריחים, על מנת לקבל גישה מלאה לניאגרה הסמויה. למשל, סדק בניאגרה לא ניתן לתקן דרך פתח ההדחה, לכן האינסטלטור יצטרך לשבור את האריחים. הסדק עלול לגרום לנזילה בתוך הקיר, דבר שמצריך את החלפת הניאגרה. כמו כן, עלולה להופיע נזילה בצינור ההזנה לניאגרה, כתוצאה משחיקה. הדבר מתבטא בנזילה בתוך הקיר. כדאי לציין כי תיקון תקלה בניאגרה סמויה מצריך מיומנות ודיוק, לכן לא מומלץ לבצע את התיקונים בצורה עצמאית, על מנת למנוע נזק נוסף.

אנו באלוף האינסטלציה נשמח לספק לכם שירותי תיקון בניאגרה סמויה. לפרטים והזמנות, צרו קשר.

 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404