החלפת צנרת מים ישנה

ברובעים הישנים של ירושלים נבנו בתים לפני עשרות ואפילו מאות שנים. בתקופה זו התקינו צנרת מברזל אשר לאורך השנים נשחקה מאד ואפשר לראות בכל הבתים האלה מצבים שבהם נוצרים בה חורים וגם חלודה והמון קורוזיה. לכן לאחר הרבה מאוד שנים שהצנרת הזאת פעילה, אנחנו ממליצים ללקוחות שלנו להוציא את הצנרת הישנה ולהתקין במקומה צנרת פי וי סי חדשה

מדובר בצנרת שיש בה שחיקה משמעותית וגם כל התשתיות שלה מלאות בחלודה ובקורוזיה ולכן הן לא אפקטיביות.

החלפת צנרת ישנה

תכנון פרויקט החלפת צנרת

שיטת העבודה שלנו היא להוציא את הצנרת הישנה וכשהעובדים שלנו וגם הלקוחות רואים אותה גלויה אפשר לראות בבירור עד כמה היא מתפוררת וכמה זה לא מפתיע שמעת לעת גילינו  בה חורים וכל פעם המים היו יוצאים ממקום כי לא כל הכמות זרמה בתוך תוואי הצנרת.

לאחר מכן הצוותים שלנו מוציאים את התשתיות הישנות ורואים שכל החול מלא בחלודה וגם בקורוזיה זורקים את הכול ומעניקים לשטח להתייבש בצורה מאוד מאוד משמעותית. רק לאחר שהשטח יבש לחלוטין אפשר להמשיך ולבצע את הפרויקט הזה.

העובדים שלנו מכינים תשתיות חדשות שכוללות חול וסומסום. לאחר מכן מניחים צנרת מיוחדת שמותאמת לקור הירושלמי וזאת לאור הימים בחורף הירושלמי שבהם הטמפרטורה מאוד נמוכה ואפילו יורד שלג. ומניחים את הצנרת על-פי התוואי ולאחר מכן מבטנים את הצנרת ומקבעים אותה, כדי שהיא לא תזוז במקרה של תזוזות של הקרקע או של רעידת אדמה. החשש  הוא ושבעת רעידות אדמה הצנרת תתפרק או החיבורים יזוזו ממקומם  ולכן תהיה הצפה של מים בכל המבנה.

בדיקת היעילות של החלפת הצנרת 

השלב הבא הוא כיסוי של כל הצנרת ובדיקה מקיפה כדי לוודא שכל כמות המים אכן עוברים רק בתוך תווי הצנרת ולא מחוצה לה. מוודאים שהחול לא נרטב ושכל החיבורים מחוזקים באופן מוחלט, כדי שהם לא יתפרקו.

החלפת הצנרת יוצרת שינוי מהותי בקצב זרימת המים ובכמות המים. בעבר כמות המים שזרמה בתוך הצנרת הייתה מאוד מאוד מינורית ובעייתית מכיוון שחלק גדול מהקוטר של הצנרת ברזל היה מלא בחלודה ולכן התוואי של המים היה צר. 

אך כאשר מתקינים צנרת חדשה איכותית הקוטר הוא מעט רחב יותר כי אין חלודה ולכן כמות המים שיוצאת לאורך כל הזמן היא רבה ואפשר להרגיש את זה במקלחות, בעת שטיפת הכלים ובכל סיטואציה שבה משתמשים עם מים, ההבדלים עבור הדיירים הוא תהומי. רק לאחר תום השיפוץ הם מבינים עד כמה הם שיפרו באופן מהותי את איכות הדיור שלהם. 

אם גם אתם סובלים מתקלות חוזרות ונשנות בצנרת, הפתרון הוא לבצע החלפת של הצנרת. אנו נשמח לבצע עבורכם פרויקט זה באופן מקצועי ומיומן. השאירו את הפרטים שלכם ונשוחח בהקדם. 

 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404