החלפת צנרת ללא שבירת מרצפות

אם קיימת בבית או במשרד צנרת ישנה שיש בה מעת לעת תקלות כמו חסמים או חורים, הלקוחות מחפשים דרכים חדשות כדי לפתור את הבעיה ואם אפשר לבצע החלפת צנרת ללא שבירת מרצפות.

שיטת הטלאים 

אינסטלטור מומחה שלנו שבוחן את התקלה באופן רוחבי באמצעות מצלמה טרמית מאתר בשלב ראשון את המיקום של החור ואם יש חסמים במהלך הצנרת. אם קיימים חסמים מטפלים בבעיה זו באופן נקודתי בשלב ראשון. שואבים את החפץ או כותשים את שורשי העץ המפריעים ובמידת הצורך מזמינים גם ביובית שתינוק את כל תכולת הצנרת.

לאחר מכן הוא מוודא מה מצבה של הצנרת ואם יש רצון וצורך לבצע שינוי מהותי בצנרת, אפשר לבצע תיקון פנימי בתוך הצנרת הקיימת וכך ליצור למעשה צנרת חדשה שהיא פנימית וזאת בלי להוציא את כל המרצפות שקיימות על המשטח.

החלפת צנרת

ביצוע בפועל של החלפת צנרת ללא הרס

על יריעת פיברגלס שהיא מאוד מאוד צפופה, הצוותים שלנו מורחים שכבות של שני סוגים של דבק מסיליקון שהם עמידים לשנים רבות. השיטה היא לשפוך דבק בתוך הדלי לערבב את זה למרוח כמה שכבות הספיגה של הדבק על יריעות פיברגלס יוצרת מצב שאפשר להלביש את הטלאי הזה על פקק תיקונים שהוא למעשה הבלון.

השלב הבא הוא להחדיר את הבלון לתוך הצנרת הקיימת, לנפח את הבלון בעזרת רובוט להחדיר את הטלאי פנימה. היריעה הזו עשויה מסיבי זכוכית ופולימרים ולכן כשהיא מוחדרת לתוך הצינור הקיים, היא יוצרת צינור פנימי שהוא חזק הרבה יותר מהצינור הנוכחי שהותקן בדירה או במשרד. בסיום הפעולה הרובוט חוזר חזרה לקו תחילת הצנרת. לאחר מכן אפשר להזרים את המים ורואים שכל המים נשארים בתוך תוואי הדרך ואין שום נזילה של מים החוצה.

את השיטה החדשה הזו אנו מבצעים בהצלחה אצל לקוחות רבים כיוון שהיא מתאימה לצנרת רגילה כמו צנרת מים, צנרת ביוב וגם למרזבים

החלפת צנרת בשיטה הקלה

העובדה שאנו מבצעים את כל המהלך ללא חפירה, ללא הרס וללא שבירה של רכוש כמו אריחים או גרימה של נזק סביבתי יוצרת חיסכון משמעותי ביותר בהוצאות. סך העלות של ביצוע הטלאי הוא נמוך יחסית וזאת יחסית לביצוע פעולות כמו הרמה של המרצפות הישנות, הוצאה של התשתיות הקיימות, הנחה של תשתיות חדשות, הדבקה של אריחים חדשים ועוד.

מדובר במהלך שלוקח זמן רב ומצריך עבודה של כמה רצפים שמבצעים את העבודה המקצועית הזאת בדרך כלל בבית בממוצע לאורך כמה ימים ואפילו שבוע כך שהעלויות כוללות את שכר העבודה והחומרים.

אם השיטה החדשה נראית לכם מושלמת, דברו אתנו ונתאם את מועד הביצוע שלה בביתכם. העלויות הן מינוריות ואפשר לסיים את העבודה תוך כמה שעות במקום כשבוע בבית ממוצע.

 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404