איך בוחרים בין מגוון אינסטלטורים מומלצים

כאשר אתם זקוקים לשירותי אינסטלציה חשוב מאוד לקבל המלצה על אינסטלטור מעולה שהוא אמין ומקצועי שיבצע עבורכם את העבודה שאתם צריכים , שהיא תמיד דחופה אם יש נזילה בצנרת או פיצוץ  בביוב.

המלצה על אינסטלטור מעולה 

כדאי לדבר עם קרובי משפחה או חברים שהם משתמשים מדי פעם בשירותים של אינסטלטור מיומן ולקבל מהם המלצה על אדם זה ואחר בירושלים, אשר מבצע עבודות באופן מצוין.

בנוסף לכך כדאי לראות גם חוות דעת שמופיעות באתרי האינטרנט השונים, כי שם לקוחות שכותבים את ההתרשמות שלהם מאינסטלטורים שעבדו אצלם והם היו מרוצים מהם, או לחלופין הם לא היו מרוצים מהם לכן חשוב מאוד לבדוק זאת באופן  מעמיק ורק אז לפנות לאיש המקצוע.

איך בוחרים בין מגוון אינסטלטורים מומלצים

האמינות של האינסטלטור

אם הגעתם אלינו, האינסטלטור שלנו יבדוק את הבעיות שיש בבית או במשרד הוא מסביר מהי הבעיה. יש מקרים שמדובר באינסטלטור שאכן אומר את הבעיה כפי שהיא ויש גם אינסטלטורים שהם לא אמינים והם מספרים סיפורים , או הם אומרים שיש לבצע פעולות שונות כאשר בכלל אין צורך בהן ולכן הם גובים סכומים גבוהים מאוד של כספים ללא צורך.

כדי להימנע מכל המצב הזה, יש לפנות רק לאינסטלטורים אמינים ומומלצים כמונו שביצעו כבר עבודות אצל אנשים שאתם מכירים אפשר לסמוך עליו שהוא מנוסה ואחראי. המסקנות שלו לגבי הפעולות שיש לבצע הם אכן המסקנות הנכונות ולאחר שהוא יבצע אותם המצב ישתפר באופן ניכר.

המקצועיות שלנו אינסטלטור

הצוותים שלנו שעובדים  הרבה שנים בירושלים ובסביבה שלה, מכירים את מגוון התקלות שעלולות להתרחש בנושא הצנרת בבית או במשרד ולכן הם מעניקים שירות מקיף מאוד לכל אחד מהלקוחות שלו. הם בוחנים את המצב באופן  מאוד מקצועי ורק לאחר שהם עולים על התקלה, הלקוח מקבל על כך הסבר.

היום יש מכשור חדשני כמו לדוגמה מצלמה תרמית. באמצעות המצלמה הזו אפשר לראות באופן ברור ואיזו תקלה קיימת בתוך הצנרת ומה המיקום שלה. בזכות המידע המדויק של המצלמה התרמית האינסטלטור המקצועי שלנו מבצע פעולה ממוקדת בנקודה זו בלבד והוא לא צריך לשבור את כל הקיר.

החלפה של צנרת

בבתים וותיקים בירושלים יש צנרת מברזל. אנחנו ממליצים ללקוחות להחליף אותה לצנרת חדשה מפי וי סי כיוון שהצנרת מברזל נשחקת ונוצרים בה כל הזמן חורים ומים נוזלים בתוך הקירות דבר שעלול ליצור את התפתחות של עובש ושל פטריות שהם רעלנים מאוד מאוד מסוכנים לבני הבית.

הצוותים שלנו יכולים להוציא את כל הצנרת הישנה ולהתקין במקומה צנרת שמותאמת לקור של ירושלים בחורף וככה הלקוחות פתאום ירגישו זרם קולח שהוא שונה מאוד ממה שהיה להם עד עתה. 

אנו לשירותכם בכל תקלה ובנושא של החלפת צנרת ביתית.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404 דילוג לתוכן