מהם שירותי אינסטלציה מקצועיים

שירותי אינסטלציה מקצועיים שלנו כוללים את כל המעטפת שצריכים המשרדים, הבתים, המפעלים וכל גורם אחר בתחום האינסטלציה.

צנרת אינסטלציה

אנו מציעים ללקוחות, שירותי אינסטלציה מקצועיים שכוללים פתיחה של סתימות בצנרת. כיוון שלא אחת נתקעים דברים בצנרת בכל הקוטר שלה ולכן המים אינם זורמים כראוי ולפעמים זולגים החוצה. כדי למנוע את התופעה הזאת חייבים להוציא את הפריט שמפריע לזרימת המים. לפעמים מדובר בכמות של מגבונים שהופכת לכדור אשר אינו זורם כלפי מטה לפעמים מדובר באיזה חפץ שנפל פנימה.

בשלב ראשון אפשר הוא מנסה להוציא את החפץ באמצעות מכל בעל תפסן בסופו אינסטלטור מנסה לתפוס את זה או לדחוף את זה כלפי מטה ובכך הוא מחזיר את הצנרת לפעילות הנורמטיבית שלה

מהם שירותי אינסטלציה מקצועיים

שורשים של עץ בצנרת 

יש שורשים של עץ שצומחים בתוך הצנרת ואינסטלטור מקצועי יודע איך לטפל בכל אחד מהמצבים האלה.

כאשר השורשים של עץ שגדל בסמוך חדרו דרך הצנרת פנימה, יש שתי אופציות לתקן את המצב הזה. האפשרות הראשונה היא שהצוותים שלנו מחדירים רובוט פנימה לתוך הצנרת הוא כותש את השורשים, הם לאט לאט זורמים החוצה וכך כל הקוטר של הצנרת הוא פנוי וכל המים קולחים באופן מהיר.

אפשרות נוספת היא של תיקון ידני, אנו חותכים את הצנרת במיקום שבו רואים שורשים על פי הבדיקה של המצלמה התרמית, חותכים את כל השורשים ולאחר מכן מחברים את הצנרת מחדש על ידי חלק חדש של צנרת בקוטר זהה. למרות הקושי כדאי לנסות להזיז את העץ הזה למקום אחר בגינה מכיוון שאם שורשים חדרו פעם אחת לצנרת, הם יבצעו פעולה זו גם בעתיד.

החלפה של צנרת

בבתים רבים יש צנרת ישנה שהיא מברזל. עם השנים היא העלתה קורוזיה וגם הרבה מאוד חלודה. לכן יש מים חלודים שיוצאים מהברזים זה לא נעים. כאשר מדובר בצנרת שהיא שחוקה נוצרים בה חורים ובכל פעם צריך לנו מחדש שיבצע את התיקון הנדרש. לכן המגמה היא להוציא החוצה את כל הצנרת הישנה על ידי אינסטלטורים מיומנים ובמקומה הם מתקינים צנרת חדשה מפלסטיק pvc שתחזיק מעמד הרבה מאוד שנים.

צנרת בבניינים משותפים

הצוותים שלנו הם אינסטלטורים מומחים בתחום של סתימות ביוב בצנרת של בניינים משותפים, דבר שגורם להרבה מאוד בעיות לכל המשפחות או לעובדים אם מדובר בבנייני משרדים. יש מקרים שבהם אפשר לטפל בצנרת באופן נקודתי במקום של הסתימה על פי המיקום שראו באמצעות המצלמה התרמית.

אם יש לכם תקלה בצנרת או שיש צורך במשאית ביובית אשר שואבת את כל התכולה של צנרת הביוב תוך ניקוי יסודי של הדפנות באמצעות זרנוק מים, דברו אתנו ונשמח לסייע לכם בתיאום של הגעת המשאית או ביצוע תיקונים שונים בצנרת.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404 דילוג לתוכן