התקנת אסלות – טיפים המלצות ואזהרות

קיימים שני סוגים עיקריים של אסלות, האחת היא האסלה הוותיקה מונובלוק שצמודה לרצפת חדר השירותים או האמבטיה והשנייה היא אסלת תלויה, אשר ממוקמת מעל המרצפות והניאגרה שלה היא סמויה. 

קיים שוני בין צורת התקנת אסלות השונות ולכן ההמלצה היא לשוחח אתנו ולתאם מועד להתקנת האסלה וכלים סניטריים נוספים באופן מקצועי ובמלוא האחריות. 

התקנת אסלות - טיפים המלצות ואזהרות

התקנת אסלות מונובלוק 

לאור העובדה שבמהלך ההתקנה יהיה שימוש במקדחה וגם בפטישון שיוצרים זעזועים במרצפות, רצוי בשלב ההכנה לקדוח במרצפות כמה חורים באמצעות מקדח יהלום וכך למנוע מצבים שבהם המרצפות עלולות להישבר בתהליך זה.

לאחר מכן קודחים את הברגים על פי הכמות הנדרשת, מדביקים פס דבק בחלק הפנימי של האסלה ובדרך זו יוצרים עמידות של האסלה לשנים רבות. דואגים לאטימה משמעותית בחלק החיצוני ומתחת לאסלה באמצעות פס סיליקון אנטיבקטריאלי, כדי למנוע היווצרות של עובש ופטריות. 

את הניאגרה מתקינים מעל האסלה תוך הצמדתה לקיר באמצעות הברגים הרלוונטיים וכך מונעים מצב שבו הניאגרה לא תהיה יציבה ועלולה לזוז מעת לעת. 

התקנת אסלה תלויה 

ההתקנה של האסלה תלויה ושל הניאגרה הנסתרת מתבצעות על פי ההוראות של היצרן. זו הסיבה שאנחנו עברנו הכשרה ייעודית לכך והצוותים שלנו מומחים בתחום זה. 

בשלב ראשון יש לבצע חיבור של נקודת הניקוז למים ולביוב. לאחר מכן מכינים באמצעות חיפוי של בלוקים או של לוחות גבס פתח שירות בגודל הנדרש. באמצעות פתח זה נוכל בעתיד אם יהיה צורך לבצע עבודות שירות שונות הקשורות לניאגרה כמו לדוגמה טיפול במצוף, החלפת אטם וכו'. בתום עבודת ההכנה, יש אפשרות לבצע השלמה של חיפוי אריחי הקרמיקה בכל המרחב כולל השטח סביב פתח השירות.

השלב השני הוא התקנת האסלה התלויה בגובה של כ – 39 ס"מ מעל המרצפות. מבצעים את החיבורים על פי ההנחיות של היצרן, כדי שהאסלה תהיה יציבה באופן מושלם. 

האסלות התלויות החדשות 

רוב הלקוחות אשר רוכשים כלים סניטריים חדשים עבור דירה חדשה או בהליך של שיפוץ חדרי האמבטיה, מעדיפים לרכוש אסלה תלויה וזאת לאור הנראות האסתטית שלה והגובה שלה מעל המרצפות, דבר שמקל מאד על עבודות הניקיון השוטפות בבית. 

מעבר לכך העובדה שמיכל ההדחה אינו ממוקם מעל האסלה יוצרת מרחב גדול יותר וחדר האמבטיה או חדר השירותים נראים גדולים הרבה יותר מאשר הגודל שלהם במציאות. 

פתח השירות עבור מיכל ההדחה 

יש לקוחות שנרתעים מהתקנה של מיכל הדחה עילי כיוון שהם חוששים שיהיה צורך להסיר את אריחי הקרמיקה בכל תקלה, כדי לטפל בניאגרה. אך העובדה שיש פתח שירות רחב מאפשרת לנו לבצע במיכל ההדחה כל פעולה שיש לבצע.

מעוניינים בהתקנה של אסלת מונובלוק או אסלה תלויה? המקצוענים שלנו לשירותכם. השאירו פרטים ונשמח לשוחח אתכם בהקדם. 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404 דילוג לתוכן