הגברת לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב בכל בית. כאשר יש לחץ נורמטיבי, אפשר להתקלח בכיף עם כמות גדולה של מים שיורדת מהמקלחת גשם ושטיפת הכלים מתרחשת די מהר. אך כאשר הלחץ הוא נמוך, לא נעים להתקלח וגם שטיפת הכלים אורכת פרק זמן ארוך. 

פתרון לבעיית לחץ המים 

כאשר לקוחות שלי מתלוננים על בעיה בלחץ המים אני מגיעה לבדוק את הצנרת. יש מצבים שבהם יש בעיה בבריכה המרכזית שקיימת על גג הבניין המשותף. אם יש תקלה במשאבה או שיש בעיה אחרת, לחץ המים יהיה נמוך ולכן יש לטפל בבעיה הקונקרטית. לקחת את המשאבה לתיקון או לטפל במערכת כדי שכמות המים שמנותבת לצינורות תהיה ברמה הנדרשת. 

בעיה נוספת שקיימת בצנרת היא שיש בה מחסומים מסוימים אשר אינם מאפשרים זרימה קולחת של מים ולכן המים זורמים באיטיות. לכן אני משחרר סתימה שקיימת בצנרת כמו זו שנגרמת עקב כמות גדולה של מגבונים שנזרקו לביוב ויצרו חסימה מהותית, כיוון שהם לא נספגים ולכן חוסמים את המעבר. העצירה עלולה להיגרם גם עקב פריטים אחרים כמו צעצוע שילד זרק פנימה לאסלה וצעצוע זה לרוחב של קוטר של הצינור חסם את כולו.

בכל המצבים הללו אנחנו משחררים את הסתימה, באמצעות כלי העבודה השונים שמסוגלים לנטרל אותה. יש מקרים חריגים שאין ברירה אלא לעשות פעולות שונות כדי לפתוח את הצינור ולשחרר את כל מה שמפריע לאורכו של כל הקו.

הגברת לחץ מים בירושלים

שורשי עץ בתוך צנרת המים 

אחת הבעיות החמורות היא של שורשי עץ אשר חודרים לתוך הצינור. העץ צומח ולאורך השנים מוסיף עוד ועוד שורשים וגם השורשים הקיימים מתעבים משנה לשנה. העץ זקוק למרחב וכשאין לו אותו הוא חודר פנימה לתוך הצינור הממוקם בסמוך לעץ. בתחילת הדרך הדבר לא מורגש כי הזרימה ממשיכה להיות קולחת. אך עם הזמן השורשים תופסים יותר ויותר שטח בתוך הצינור ויוצרים מצב שחייבים להגביר את לחץ המים.

במקרים מסוג זה אין ברירה אלא לחתוך את הצינור בנקודה בה קיימת החסימה, לחתוך את שורשי העץ ולרוקן את הצינור מכל שאריות השורשים. בשלב שני, מחברים מחדש את שני חלקי הצנרת שנחתכה זה לזה, על ידי קטע צנרת או אביזר שמהדק אותם. בדרך זו, המים שוב עוברים באופן חופשי ואפשר לחזור לשגרת החיים.

ההמלצה שלי לוועד הבית או לבעלי הנכס אם מדובר בבית פרטי, היא להוציא את העץ באמצעות מנוף ולהעביר אותו למקום אחר ברחבי הגינה וזאת כדי שנושא חדירת השורשים לצנרת לא יקרה שוב, דבר שיצריך ביצוע של פעולה זהה של הוצאת השורשים מהצנרת. 

תנו לנו לסייע לכם בכל נושא של הגברת לחץ המים בצנרת של הבית או הבניין. דברו אתנו ונגיע לסייע לכם בהקדם.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

התקנת נקודות מים בירושלים

התקנת נקודות מים בירושלים

לקוחות רבים מתקשרים אלי ומבקשים שאתקין עבורם נקודות מים נוספות בבית, עקב דרישות שונות. מדובר בפעולה אפשרית שאני מבצע לאחר שאני בודק את המקום ורואה

הגברת לחץ מים בירושלים

הגברת לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב בכל בית. כאשר יש לחץ נורמטיבי, אפשר להתקלח בכיף עם כמות גדולה של מים שיורדת מהמקלחת גשם ושטיפת הכלים מתרחשת

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

קיימים מצבים שונים שבהם קטע של הצנרת מתפוצץ ומתפרק ולכן הלקוחות מבקשים שאגיע במהירות לביתם. יש סיבות רבות לכך שהצינור מתפוצץ ובכל מקרה המטרה שלי

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

התקנה של צנרת היא פרויקט שגורר הרבה לכלוך ובלגן, כיוון שמוציאים את האריחים והתשתיות הישנות. לכן אני מחפש כל הזמן שיטות חדשות כדי לבצע את

התקנת מדיח כלים בירושלים

התקנת מדיח כלים בירושלים

מדיח כלים הפך מזמן למוצר חשמלי אלמנטרי בבתים רבים והוא מסייע לבני הבית להתמודד עם כמות גדולה של כלים אחרי הארוחות המשפחתיות ובמיוחד כשמגיעים אורחים.

שיפור לחץ מים

שיפור לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב הקשור לאספקת המים בכל בית בחיי היום יום. בבתים שלחץ המים שלהם הוא איטי, כמות המים שיוצאת מהברזים בכל פעם

Call Now Button052-9095404