פתיחת סתימות בצנרת

תהליך של פתיחת סתימות בצנרת הוא הליך מקצועי ולכן הצוותים המיומנים שלנו מבצעים אותו לאחר שהם בוחנים את כל הנתונים בשטח וזאת כדי לבצע את הנדרש באופציה המתאימה והנכונה ביותר.

שיטות לפתיחת סתימות בצנרת 

לאורך השנים סיגלנו כמה שיטות מוצלחות של פתיחת סתימות בצנרת ובעזרתן אנחנו מסייעים ללקוחות שלנו כדי לפתור את הבעיה בצנרת בבית או בבית העסק. הדרך הראשונה שאנחנו מנסים היא בעזרת חוט ספירלה ייחודי, או צינור גמיש אשר בחלק הקיצוני שלהם יש וו. המטרה היא לתפוס באמצעותו את הגורם שחוסם את קו המים.

נוגעים בחפץ או בחבילת המגבונים ומצמידים זאת לוו התפיסה וכך אנחנו מושכים זאת במעלה הצנרת עד סוף הקו. בדרך זו אנו מאפשרים למים לזרום בכל הקוטר של הצנרת והעיכובים שהיו בעבר כבר לא קיימים. כך משחררים סתימה בדרך הקלה. 

סתימות משמעותיות בקו הביוב 

הדרך לפתרון סתימות משמעותיות בקו הביוב ובמיוחד אם מדובר בבניין מגורים אשר גרות בו משפחות רבות, היא באמצעות ביובית. על משאית זו קיים מיכל ריק ובאמצעות לחץ של מים אנחנו מצליחים להוציא את כל התכולה הקיימת בקו הביוב, הן נוזלים והם חפצים. בהזדמנות זו אנחנו מנקים גם את הדפנות. ברוב המקרים מצליחים להוציא באמצעות לחץ חריג זה כל פריט שיצר את החסימה יוצאת הדופן. 

פתיחת סתימות בצנרת

שורשי עץ בתוך קו הביוב 

עץ אשר צומח בסמוך לקו הביוב מצמיח לאורך השנים כמות גדולה של ענפים, עלים ופירות. במקביל לכך הוא מרחיב ומגדיל את שורשיו והם נעים בתוך האדמה לכיוונים שונים. עם השנים כל שורש הופך לגדול, עבה וארוך יותר. אם לשורשים אין מקום הם חודרים לתוך הצנרת וממשיכים לצמוח בתוך הצנרת. לאורך זמן הם תופסים יותר ויותר מקום בתוך הצנרת ולכן יוצרים חסימה והמים אינם יכולים לזרום בקצב הנורמטיבי.

כדי לפתור זאת אנו משתמשים בשלב ראשון במצלמה הטרמית כדי לאתר את המיקום המדויק של הסתימה, שוברים את קטע הקיר או את האריחים ומגלים את הצנרת. העובדים המיומנים שלנו מבצעים פתיחת סתימות בצנרת על ידי חיתוך של הצינור ושולפים את הכמות של השורשים אשר יצרו סתימה בעייתית. לאחר מכן מחברים את שני קטעי הצינור באמצעות אביזר חיבור, אשר מהדק אותם באופן מוחלט כדי שלא תהיה נזילה של מים מהצנרת. אף על פי שמדובר בדרך כלל בעץ מבוגר שהוא עצום בגודלו, בוחנים את האפשרות להזיז אותו כדי שמצב מסוג זה לא יקרה שוב. 

התאמה מיטבית של שיטת העבודה 

העובדים הוותיקים שלנו רואים את כל מה שקורה בשטח ודי מהר הם מבינים מהי האופציה הנכונה ביותר עבור פתרון יעיל של פתיחת סתימות בצנרת. אם יש לכם תקלה כלשהי בצנרת, דברו אתנו ואנחנו נגיע בהקדם.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404