בעיות אינסטלציה בירושלים – למה זה נפוץ?

אנחנו נחשפים כל יום לנושא בעיות אינסטלציה בירושלים, יש לכך כמה סיבות והדבר קורה בבתים, בדירות, במשרדים, המפעלים, במוסדות ציבור ובכל מקום אחר.

הבתים הישנים בירושלים 

בירושלים יש המון בתים ישנים, חלקם נבנו עם קום המדינה ומקצתם נבנו גם שנים רבות לפני כן. יש גם הרבה מבנים ישנים שבהם פעילים היום מפעלים, משרדים ועוד. לפני עשרות שנים לא היו תקנים וחומרי הבנייה לא היו בטיב מעולה כמו היום. זו הסיבה שחומרי הבנייה הללו כבר לא נותנים היום את המענה שיש בו צורך.

צנרת ברזל 

בעיות אינסטלציה בירושלים מתרחשות בעיקר בגלל צנרת הברזל הישנה שקיימת בין הקירות. עם השנים צנרת זו החלידה והעלתה גם קורוזיה. לכן בתוך הקוטר של הצינור יש חלודה ודבר זה מקטין את הקוטר של הצינור. כתוצאה מכך למים אין מספיק מקום לזרום ולכן זרם המים הוא איטי ולא נוח לשימוש. מעבר לכך במקרים רבים יוצאים מהברזים מים חומים, כיוון שהם מלאים בחלודה. 

מכיוון שחלפו שנים רבות ממועד ההתקנה, גם התשתיות שקיימות מתחת לצנרת כבר מזמן אינן אפקטיביות וקיים חשש שאם תהיה תזוזה מהותית כמו בעת רעידת אדמה, כל חיבורי הצנרת ייפתחו והמים יציפו את כל המבנה.

בעיות אינסטלציה בירושלים - למה זה נפוץ?

החלפת צנרת בדירות 

לאור כל זאת אנו ממליצים ללקוחות שלנו שגרים במבנים ישנים בירושלים וביישובים הסמוכים, לבצע שיפוץ ולהחליף את הצנרת. היום בכל הבתים החדשים והמשופצים אנו מתקינים רק צנרת פלסטיק PVC שהיא באיכות מעולה. רוב הלקוחות מבינים שצנרת הברזל כבר סיימה את תפקידה ולכן הם מאשרים לבצע את המהלך של שליפת צנרת הברזל והשלכת כל התשתיות הישנות, שגם הן מלאות בחלודה.

שלבי עבודת השיפוץ 

השיפוץ נמשך בדרך כלל בין שבוע לשבועיים ולפעמים אף יותר מכך תלוי בגודלו של הנכס. עקב כך יהיו ימים של בלגן בבית, אך התוצאה שווה את כל המאמץ. בשלב ראשון מרימים את המרצפות שמתחת להן עובר קו הצינור. כך מגלים את הצינור, מפרקים את החיבורים ושולפים אותו החוצה. כמו כן מפנים את כל התשתיות הישנות ומאפשרים למקום להתייבש באופן מוחלט. 

לאחר כמה ימים הצוותים שלנו מכינים תשתיות חדשות אשר כוללות חול וסומסום ועליהן הם מתקינים את הצנרת על פי תוואי הדרך. בתום ההתקנה הצוותים שלנו מבטנים את הצנרת וזאת כדי שלא תהיה תזוזה משמעותית, במקרה של רעידת אדמה. מדביקים אריחים חדשים במקום האריחים שהוצאו, או לחלופין מדביקים מרצפות חדשות בכל המרחב, בדרך כלל מדובר בחדרי הרחצה, הסלון והמטבח. 

הצנרת החדשה 

רק לאחר שבני הבית חוזרים לשגרה, הם מרגישים בהבדל התהומי כיוון שיש זרם אדיר של מים. אם זה המצב גם אצלכם, דברו אתנו ונשמח לבצע עבורכם את המהפך הנדרש. 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404