החשיבות באינסטלטורים תחת פיקוח

קיימת חשיבות רבה לנושא אינסטלטורים תחת פיקוח וזאת לאור הכמות הגדולה של מקרים שבהם אינסטלטורים מסוימים עובדים על הלקוחות שלהם ומצליחים להוציא מהם כספים רבים ללא צורך. אדם שמזמין אינסטלטור עקב תקלה ספציפית בבית, אמור לסמוך עליו שיבצע בדיוק את העבודה הנדרשת ולא מעבר לכך ושיגבה סכום כסף הוגן. 

השיטה של חלק מהאינסטלטורים 

יש אינסטלטורים אשר מנצלים את העובדה שהלקוחות אינם מבינים כלום באינסטלציה ולכן כאשר הם רואים שיש תקלה קטנה שאפשר לפתור אותה בפרק זמן קצר וכוללת עבודה קטנה, או החלפה של חלק ספציפי שעלותו היא מינורית. במקום שיאמרו ללקוחות את האמת ויגבו את הסכום התואם את העבודה הזו, הם מספרים להם סיפורים, מבצעים לכאורה עבודות מורכבות שאורכות לעיתים ימים על גבי ימים וגובים עבור העבודה הזו שאינה נחוצה כלל ולעיתים גם לא מתבצעת על ידם, סכומים אדירים של אלפי שקלים ואף עשרות אלפי שקלים.

ניצול מסוג נחות זה קורה בדרך כלל מול אנשים מבוגרים, אנשים עריריים ונשים אשר חיות לבד. למקצתם אין כספים מיותרים וגם כך החיים הם יקרים ולכן מדובר במעשים שפלים ונבזים.

החשיבות באינסטלטורים תחת פיקוח

אינסטלטורים הגונים 

לשמחתנו קו החשיבה שלנו הוא ביצוע תיקונים ומתן שירות באופן הוגן והגון. בהתאם לצורך אנו מסבירים ללקוח את התקלה ואת העלויות. ההגינות והאמינות הם נושא חשוב מאד עבורנו ואין כל סיבה לגבות כספים שאינם מגיעים לנו ולמעשה לשדוד את הלקוח. 

פיקוח על אינסטלטורים 

ההצעה להפעיל פיקוח על האינסטלטורים היא רעיון מצוין. בדרך זו כל לקוח שיקבל הצעת מחיר יעביר אותה למוקד מסוים עם תמונות או סרטונים ואנשי המקצוע יאמרו לו אם דרישת התשלום היא הגיונית והגונה או שהוא נפל למעשה עוקץ ומרמה. החולייה שתפקח על האינסטלטורים תפנה לאינסטלטור הספציפי אשר דרש או קיבל את הסכום המוגזם ותפעול נגדו בדרכים שונות, על פי הנהלים שייקבעו במחירים מסוג זה. 

מערך הפיקוח על אינסטלטורים הוא הליך שמכוון ליצור הרתעה מול האינסטלטורים אשר גוזלים את לקוחותיהם, כדי שיחדלו מההתנהגות הזו לאלתר. לאחר שהם רואים שננקטות נגדם סנקציות שכוללות קנסות כספיים גבוהים ועונשים נוספים על פי הקריטריונים שייקבעו בחוק החדש, אנחנו תקווה שהם יפסיקו להתנהג כך. 

אמינות מעל הכול 

הלקוחות שלנו מודעים לאמינות ולהגינות שלנו ולכן הם, בני המשפחה והחברים שלהם מזמינים רק אותנו לביצוע אבחון וטיפול בתקלות שונות אשר קורות מעת לעת. הם יודעים שהפרויקט שאנו ממליצים לבצע והעלויות שאנו גובים הם סבירים ותואמים את פרק הזמן שאנו משקיעים במקום וגם עבור השימוש בחומרי בנייה ספציפיים, החלפת אביזרי אינסטלציה וכל עבודה נוספת שהיה בה צורך.

יש לכם צורך בביצוע עבודת אינסטלציה? דברו אתנו ונשמח לבצע אותה עבורכם במקצועיות, במיומנות רבה ובתשלום הוגן.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404