למי פונים עבור התקנת ברזים?

בכל בית או דירה יש כמה וכמה ברזים, ברז בחדרי האמבטיה, בשירותים הנפרדים, במטבח וגם בגינה. אם מדובר בבית חדש, עובדי הקבלן התקינו את כל הברזים, כשקונים דירה יד שנייה במקרים רבים מחליטים להתקין ברזים חדשים, כיוון שהברזים הנוכחיים הם חלודים. לעיתים הברזים הקיימים מתקלקלים ולכן הלקוח מחליט שיש לרכוש ברז חדש.

התקנה של ברז חדש 

כאשר בעלי הנכס אינם יודעים להתקין ברז חדש, הם מתלבטים למי פונים עבור התקנת ברזים? התשובה היא שפונים אלינו, הצוותים המקצועיים שלנו מגיעים לכל דירה ובהתאם לצורך רוכשים עבורם את הברז האיכותי התואם את הצורך של המשפחה, או לחלופין הלקוח כבר רכש ברז ולכן אנו מבצעים התקנה בלבד.

שיטה של התקנת ברזים 

בשלב ראשון סוגרים את הברז הראשי של הדירה, כדי שלא יזרמו מים במהלך ביצוע עבודה זו. לאחר מכן מוציאים את הברז הישן ומנקים עד כמה שאפשר את כל החלודה שהצטברה על השיש ובמקומות אחרים. ברוב המקרים המיקום שבו הותקן בעבר הברז הקודם הוא המקום הנכון ביותר לכל ברז, במרכז הכיור, או בין שני כיורים אם יש במטבח הפרדה של בשרי וחלבי.

הטכנאי שלנו שולף את הברז החדש, מניח אטם, בונה את החלפים השונים וכך בשלב הסופי הוא סוגר היטב את הברז באמצעות מפתח צינורות, הוא מסובב כמה סיבובים ומוודא שהכול מהודק לחלוטין. לאחר מכן פותחים מחדש את שיבר המים ומפעילים את הברז. איש השירות שלנו מוודא שהברז הותקן כהלכה ושאין ממנו נזילות וכך אפשר להשתמש בו.

למי פונים עבור התקנת ברזים?

התקנה של ברזים נוספים 

כאשר ברז אחד בבית מתקלקל, קיימת סבירות שגם מצבם של הברזים האחרים אינו כל כך טוב, כיוון שכולם הותקנו באותו זמן, בעת בניית הבית או בעת השיפוץ המאסיבי שלו. לכן דיירים רבים מעדיפים לבצע החלפה רוחבית של כל הברזים בבית. הם מתייעצים אתנו ואנו מציעים להם לבחור בפירמות ספציפיות, כיוון שעד כמה שידוע לנו מדובר בברזים שהם בטיב מעולה ולכן ישרתו את הלקוחות לאורך זמן.

זמינות ושירות שלנו 

כאשר ברז מתקלקל באחד מחדרי האמבטיה, בשירותים או בכל מקום אחר בבית, ברור לנו שהדבר מפריע בשגרת החיים ביום יום. זו הסיבה שאנו מעניקים לנושא זה עדיפות ואיש המקצוע שלנו מתאם הגעה במועד הנוח ללקוחות, כדי להוציא את הברז הישן ולהתקין את הברז החדש. ברוב המקרים אין מדובר בפעולה ארוכה ולכן הלקוחות מרוצים מהעובדה שהם חוזרים לשגרה ונהנים מכך שיש להם ברז חדש בעל יכולות שונות. אפשר לרכוש למטבח ברז הניתן לשליפה וכך אפשר לנקות באמצעותו את הכיור על כל היקפו, דבר שהוא נוח מאד לשימוש.

אם אתם רוצים שנתקין עבורכם ברזים חדשים, השאירו כאן את פרטיכם ונתאם הגעה. 

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

Call Now Button052-9095404