מתי תזדקקו לשירותי אינסטלטור חירום?

אפשר להזמין אינסטלטור כדי לבצע כמה פעולות רגילות כמו התקנת אסלות, ניאגרות סמויות, החלפת ברזים. אך יש סוגים של עבודות שאינם סובלים דיחוי ולכן ההזמנה וההגעה של האינסטלטור צריכה להתבצע באופן מידי.

בררו עכשיו על אינסטלטור בירושלים

פיצוץ של צינור מים 

כשמתקשרים ליידע אותי שנוצר פיצוץ בקו מים, אני יוצא מיד לדרך ובמקביל אני מבקש שאחד הדיירים שיבצע את הפעולה הכי חשובה עד ההגעה שלי למקום ולסגור את הברז הראשי, כדי שכמות המים שתבוזבז לא תהיה עצומה. 

כשאני בוחן את השטח, אני מבין מה קרה לצינור, אם מדובר בצינור ישן שנשחק, התמלא קורוזיה וחלודה, צינור שנוצר בו חור, או אם זה צינור תקין אך החיבור שלו יצא מהמקום ולכן כל המים עלו על גדותיהם.

בכל אחד מהמקרים הללו מדובר בתיקון חירום, כיוון שלכל הבניין מנתקים את זרם המים עד שאני מסיים לבצע את התיקון. בהתאם להחלטת וועד הבניין, אני מבצע את התיקון של הצינור או את החלפתו תוך פרק זמן קצר, כדי שהחיים יחזרו לשגרה. 

שירותי אינסטלטור חירום

פיצוץ של צינור ביוב 

כשמדובר בצינור של צינור ביוב, אני מגיע בכל שעה כולל בשישי שבת, כיוון שצינור ביוב שהתכולה שלו יוצאת החוצה, גורם לריחות מאד לא נעימים בכל הסביבה. במקרה זה אני מבקש גם מהביובית להגיע כדי לשאוב את כל התחולה לשלוף את הפריט שגרם לסתימה בצינור. בדרך כלל מדובר בצעצוע או פריט גדול אחר שנפל לאסלה, נתקע לרוחבו של הצינור ולא איפשר מעבר חופשי של מים. הפעילות של הביובית באמצעות זרנוק המים משחררת בדרך כלל פריט זה וכך המים זורמים כמו בעבר. זוהי הזדמנות מצוינת לנקות גם את כל הדפנות הפנימיים של הצינור, מהשאריות שנצמדו אליהם.

אם קיים צורך ומדובר בחיבור שהתנתק או ב-חור שנפער באחד הצינורות, אני מבצע באופן מידי את התיקון כדי להפעיל במהרה את הצינור לפעילות הנורמטיבית.

תקלה בניאגרה בבית 

גם תקלה בניאגרה היא מקרה חירום שיש לטפל בו בהקדם, במיוחד אם בבית זה קיים חדר שירותים אחד בלבד. לכן עם קבלת ההודעה על כך, אני משתדל להגיע בהקדם לביתו של הלקוח. אם מדובר בניאגרה רגילה או סמויה, אני בוחן את מצבם של חלקי הפלסטיק ובמידת הצורך מחליף אותם, כמו את המנגנון, המצוף או האטם. בדרך כלל הבעיה נובעת עקב השחיקה של חלקי הפלסטיק הללו שמתבלים לאחר תקופה סבירה. 

ברוב המקרים מיד לאחר החלפת החלפים, הניאגרה חוזרת לעבוד באופן רגיל וללא תקלות עוד פרק זמן ארוך.

שירותי אינסטלטור חירום

בכל מקרה של תקלה הקשורה לצנרת האינסטלציה, החלפת צנרת ישנה, פיצוץ בצנרת, טיפול בניאגרה תקולה, אשמח לסייע. כמו כן בהתקנת כלים סניטריים כמו אסלות תלויות, ניאגרות סמויות, כיורים מונחים, אמבטיה וכל צורך אחר בתחום.

מקרה דחוף? צרו קשר כבר עכשיו עם אינסטלטור חירום בירושלים

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

שרברב בירושלים

שרברב בירושלים

כל ועדי הבתים בירושלים עובדים עם שרברב מקומי אשר מלווה אותם בכל בעיית צנרת שמתרחשת במבנה. עם השנים אני כאינסטלטור מכיר את הבניין על כל

אינסטלטור מומלץ בירושלים

אינסטלטור מומלץ בירושלים

מי שמחפש אינסטלטור בירושלים מחפש תמיד אדם מקצועי, אמין ובעל זמינות גבוהה. אלו כל הסיבות שבגללן רבים מהלקוחות שלי ממליצים לחבריהם לפנות אלי בכל תקלה

תיקון נזילה בירושלים

תיקון נזילה בירושלים

לקוחות רבים שלי ברחבי ירושלים קוראים לי כדי שאטפל בנזילה שקיימת אצלם בבית. ברוב המקרים נושא של נזילה די מלחיץ את הלקוחות, הם מבינים שהם

פתיחת סתימות ביוב בירושלים

טיפול בסתימות בירושלים

סתימה בצנרת קורית בעקבות חסימות של מעבר המים. ברוב המקרים הדבר נובע מהשלכה של מגבונים או של פריטים אחרים לתוך הצנרת, דבר שיוצר חסימה של

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

פיצוץ בצנרת הוא נושא שיש לטפל בו באופן מידי. אני בודק עם הלקוח את הנתונים המדויקים ובהתאם לכך אני משתדל לצאת לשטח בהקדם האפשרי. שלבי

Call Now Button052-9095404