תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

התקנה של צנרת היא פרויקט שגורר הרבה לכלוך ובלגן, כיוון שמוציאים את האריחים והתשתיות הישנות. לכן אני מחפש כל הזמן שיטות חדשות כדי לבצע את העבודה בפחות בלגן עבור הלקוחות. הטכנולוגיה משפיעה על כל הרבדים בחיים שלנו וגם בתחום האינסטלציה, יש שיטות חדשות ומאד מוצלחות.

שיטת פאצ'ינג לתיקון הצנרת ללא חפירה

תיקון צנרת בשיטת ה-Patching  היא אופציה חדשנית אשר מבוססת על הנחת יריעות פיברגלס אשר ספוגות בדבק סיליקט בעל חוזק ייחודי. מניחים את היריעות על פקק שמוכנס באמצעות רובוט לתוך הצנרת על פי ההנחיות שניתנות לו על ידי המצלמה שמצלמת את כל תוואי הצינור. כאשר הרובוט מגיע למקום הבעייתי לאורכו של הצינור, מנפחים את הפקק ובדרך זו יריעות הפיברגלס נצמדות לחור בצינור. היריעות יוצרת טלאי הרמטי שמודבק על הצינור. מדובר במהלך מבריק שמייתר את הצורך לבצע גילוי של הצנרת וחפירה, כדי לגלות את הנקודה הבעייתית. הטלאי המעולה שמודבק הוא איכותי ויכול להישאר על הצינור תקופה ארוכה ללא כל תקלה.

הכנת שרוול לתוך הצינור 

מערכת טכנולוגית ייחודית הנקראת Quick Lock, אשר מבצעת סגירה של מקום בעייתי שיש בו זליגת מים, על ידי גליל נירוסטה אשר עטוף בגומי אלסטי. מסיעים את הגליל באמצעות רובוט פנימה והמצלמה עוקבת אחר הדרך שלו פנימה. כאשר הרובוט מגיע לאזור שיש בו תקלה, מצמידים את הגליל לצנרת הקיימת ויוצרים מעין צינור בתוך צינור. זהו יתרון עצום ושיטה חדשנית ומהירה לבצע את התיקון בדרך זו ללא לכלוך, בלגן, חיתוך והדבקת צנרת או אביזרי חיבור.

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

ריסוק של ברזל ובטון 

קיימת טכניקה נוספת של זרוע רובוטית שתפקידה לנקות את הדפנות של הצנרת משאריות של ברזל ובטון אשר מפריעות לזרימה חופשית של מים. המכשור עובר על הדפנות והורס את כל השאריות הללו אשר יוצאות עם המים החוצה ומשאירות צנרת נקייה שמאפשרת למים לזרום בכל קוטרו של הצינור ללא חסמים בדרך.

תיקון צנרת ללא הרס

השיטות החדשות הללו מקלות על צוותי העבודה שלי, אך הם מקלים גם על הלקוחות. רבים מהם דוחים את ביצוע השיפוץ בגלל חוסר נוחות. אך כאשר מדובר באמצעים טכנולוגיים חדשניים שפותרים את הבעיה ללא לכלוך ובלגן בבית, הרבה יותר קל ללקוחות לקבל את ההחלטה לבצע את הפרויקט הנדרש. 

היישום של כל השיטות הללו התחיל רק לאחרונה, אך הן צוברות הצלחה מאד גדולה לאור היתרונות הרבים שלהם, קיצור התהליכים, ביצוע תיקון ללא צורך בהרמת אריחים, גילוי צנרת, הדבקת צנרת או חיפוש והדבקה של אביזרי האינסטלציה המתאימים.

אם גם אתם שמעתם על השיטות החדשות ואתם מעוניינים בטיפול במערכות הצנרת תוך שימוש בשיטות חדשניות, דברו אתנו ונתאם פגישה בביתכם כדי לראות את הבעיה ולטפל בה במומחיות.

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אלוף האינסטלציה - Jplumb

אני עוסק בתחום האינסטלציה כבר מעל 20 שנה, ובעל נסיון עם מגוון רחב של עבודות אינסטציה – מהקטנות והפשוטות ביותר וגם לעבודות מורכבות. מוזמנים לפנות ואסייע לכם :-)

אינסטלטור בירושלים 24/7

מומחה בכל עבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות, החלפת אסלות, החלפת ברזים, ניקוי שורשים, ועוד. 

052-9095404

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים או התקשרו: 052-9095404

מאמרים אחרונים מהבלוג

התקנת נקודות מים בירושלים

התקנת נקודות מים בירושלים

לקוחות רבים מתקשרים אלי ומבקשים שאתקין עבורם נקודות מים נוספות בבית, עקב דרישות שונות. מדובר בפעולה אפשרית שאני מבצע לאחר שאני בודק את המקום ורואה

הגברת לחץ מים בירושלים

הגברת לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב בכל בית. כאשר יש לחץ נורמטיבי, אפשר להתקלח בכיף עם כמות גדולה של מים שיורדת מהמקלחת גשם ושטיפת הכלים מתרחשת

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

תיקון פיצוץ בצנרת בירושלים

קיימים מצבים שונים שבהם קטע של הצנרת מתפוצץ ומתפרק ולכן הלקוחות מבקשים שאגיע במהירות לביתם. יש סיבות רבות לכך שהצינור מתפוצץ ובכל מקרה המטרה שלי

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

תיקון צנרת ללא חפירה בירושלים

התקנה של צנרת היא פרויקט שגורר הרבה לכלוך ובלגן, כיוון שמוציאים את האריחים והתשתיות הישנות. לכן אני מחפש כל הזמן שיטות חדשות כדי לבצע את

התקנת מדיח כלים בירושלים

התקנת מדיח כלים בירושלים

מדיח כלים הפך מזמן למוצר חשמלי אלמנטרי בבתים רבים והוא מסייע לבני הבית להתמודד עם כמות גדולה של כלים אחרי הארוחות המשפחתיות ובמיוחד כשמגיעים אורחים.

שיפור לחץ מים

שיפור לחץ מים בירושלים

לחץ מים הוא נושא חשוב הקשור לאספקת המים בכל בית בחיי היום יום. בבתים שלחץ המים שלהם הוא איטי, כמות המים שיוצאת מהברזים בכל פעם

Call Now Button052-9095404